AKTUÁLNE: Masívny únik scén z Avengers: Endgame!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Únik scén z Avengers: Endgame

Ak patríte k niekomu ako ja, čo otvára skôr Twitter ako iné sociálne siete, dnešné ráno ste  museli dostať menší infarkt. Z neznámeho zdroja zo Saudskej Arábie sa totiž dostali na povrch kľúčové scény zo zatiaľ najväčšieho filmu v dejinách, Avengers: Endgame. Na YouTube a Reddite sa totiž objavilo 4 a pol minútové video, ktoré zostrihane odhaľuje len tie najväčšie scény z filmu.

Video sa dostalo aj k nám a pochopiteľne ho šíriť nebudeme, taktiež nebudeme prezrádzať, čo sa v nich stalo. Môžeme však povedať, že naše nadšenie na film sa ešte len zväčšilo, i keď by sme si priali, aby sme tieto scény videli po prvýkrát až na plátne, ako to tvorcovia plánovali. Tento článok teda vydávame ako varovanie pre všetkých z vás, čo sa pohybujete na sociálnych sieťach a stránkach ako reddit.

únik scén z Avengers: Endgame
Zdroj: YouTube/Marvel Entertainment

Disney sa síce od rána snaží videá mazať, no internet je masívny a pochybujeme, že sa toto podarí skryť. Predsa len ide o najväčší film v histórii a každý bude chcieť byť takto škodoradostný.

Preto vás varujeme, skúste sa vyhnúť podobným stránkam, kde by to mohlo byť zverejnené, alebo celkovo sociálnym sieťam. Sú to veľmi veľké scény z konca filmu a veríme, že si všetci budete chcieť Avengerov vychutnať v pohodlí kinosály.

Ak sa k vám ale náhodou tieto scény dostanú, veľmi vás prosíme, aby ste ich nešírili ďalej. Teraz treba len dúfať, že sa na internet nedostane celý film.

Zaznamenali ste únik scén z Avengers: Endgame? Obmedzíte váš prístup k sociálnym médiám? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -