Uvidíme Nicka Furyho s dvoma očami? Vieme, v ktorých rokoch sa bude odohrávať film Captain Marvel!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Kedy príde na Zem Captain Marvel?

Captain Marvel je najnovší film od štúdia Marvel, od ktorého pravdepodobne nikto nevie, čo má čakať. Bude to však prvý Marvel film s ženskou superhrdinkou, takže očakávania sú vysoké. Predsa len, bolo načase. V tomto ich už dokázalo tromfnúť DC s Wonder Woman. Vyzerá to však tak, že rovnako ako pri spomínanej ženskej konkurencii, prvý film s Captain Marvel nebude zasadený v súčasnosti. Nepôjde však tak ďaleko ako amazonka, ani ako kapitán Rogers vo filme Captain America. V ktorých časoch sa teda Captain Marvel bude odohrávať?

Comic-Con nám na túto otázku chvalabohu zodpovedal. Brie Larson bude v kostýme pobehovať v skorých 90. rokoch. Čo to teda znamená pre Nicka Furyho? Keďže bude v tej dobe mladší, mal by vyzerať inak. Tvorcovia na Comic-Cone však prezradili aj to. Nick Fury bude prosím pekne mladý a bude mať dve výborne fungujúce oči. Tieto slová potešili určite nejedného Marvel fanúšika. Vyzerá to totiž tak, že Captain Marvel nám vyrozpráva prvú kapitolu v živote Nicka Furyho. My sme teda radi, ešte viac pre to, lebo Samuel L. Jackson oficiálne v tejto roli ostáva.

Fan-art Brie Larson v kostýme Captain Marvel
Fan-art Brie Larson v kostýme Captain Marvel, Zdroj: minhavisaodocinema.blogspot.sk

Čo ďalšie sme sa ešte dozvedeli o Captain Marvel? Jedno slovo totižto padlo aj o tom, proti komu bude Brie Larson bojovať. Prekvapivo sa danými záporákmi stane armáda The Skrulls. Tí sú v Marvel komiksoch veľmi známy. Sú to totižto práve oni, ktorí vyhlásili jednu z najväčších Marvel vojen proti rase Kree. Čo je však zaujímavejšie je to, že keďže boli Skrulls predstavení v komiksoch s Fantastic Four, človek by si myslel, že na nich budú práva vlastniť 20th Century Fox. Našťastie sa tak nestalo a Marvel môže vo svojich filmoch hrdo predstaviť túto rasu. Neviem ako vy, no my sa po týchto informáciách na film tešíme čoraz viac a viac.

Tešíte sa na túto Marvelovku? Čo vravíte na stav Nicka Furyho v tomto filme? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -