Hraný Venom-verse v animovanom Across the Spider-Verse? Nová oficiálna fotografia to zrejme potvrdzuje

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Venom a jeho vesmír v Across the Spider-Verse?

Ako už názov napovedá, v najnovšej animovanej komiksovke budeme veľa cestovať. A nie cez celú zemeguľu, ale cez celý multivesmír. Tešiť sa môžeme na veľké množstvo postáv a cameí, pričom oficiálny Facebook filmu vo Vietname zrejme omylom odhalil ďalšie. V Spider-Man: Across the Spider-Verse by sme totiž mali nazrieť aj do vesmíru, v ktorom žije Venom.

Myslíme ten vesmír, v ktorom túto postavu, resp. Eddieho Brocka, jeho hostiteľa, hrá herec Tom Hardy. Vidieť sme toto anti-hrdinské duo mohli už v dvoch filmoch (Venom, Venom 2: Carnage prichádza). Filmy sú súčasťou tzv. Sony’s Spider-Man Universe (SSU), ktorý sa zameriava na sólové filmy o tradičných a obľúbených antagonistoch zo stránok komiksov o Spider-Manovi.

venom pani chenová
Zdroj: rotundreviews.com

Pani Chenová, vitajte v Spider-Verse!

Nová fotka nám neukazuje priamo Venoma, ale vedľajšiu postavu, ktorá je však hneď rozpoznateľná. Ide o pani Chenovú (Peggy Lu), ktorá vlastní malý obchodík s potravinami. Eddie a Venom u nej často nakupujú a ochraňujú ju pred gangstrami. Práve ona je na novej fotografii spolu s hlavným záporákom animovaného filmu, Spotom (Jason Schwartzman).

Ona je hraná, on je animovaný a zrejme si od nej niečo kupuje/berie. Obrázok je sprevádzaný aj textom. Ten hovorí o tom, že po LEGO vesmíre bude aj Venomov hraný vesmír v Spider-Verse. O tom, že LEGO vesmír by sa mal ukázať vo filme, sa hovorí už dlhšie. Povrávalo sa však aj o hraných vesmíroch, ale asi nikto nečakal, že uvidíme práve ten s Venomom.

Venom Spot
Zdroj: thedirect.com

Ukáže sa aj hraný Spidey Toma Hollanda?

V jednom z trailerov sme dokonca dostali aj odkaz na MCU. A to keď Miguel O’Hara (Oscar Isaac) hovorí o Doctorovi Strangeovi a malom nerdovi zo Zeme-199999, čo je práve hrané MCU. Jasne tým odkazuje na udalosti filmu Spider-Man: Bez domova, ktorý mal rovnako multivesmírne prvky. O Spider-Manovi Toma Hollanda sa ale taktiež povrávalo, že sa v animáku ukáže.

To isté by mohlo platiť aj o Spider-Manoch Tobeyho Maguira a Andrewa Garfielda, ktorí v spomínanom filme z MCU mali menšie úlohy. Sony teda zrejme nemá problém používať akékoľvek známe cameá, či už animované alebo hrané. V Across the Spider-Verse by sa celkovo malo ukázať až viac ako 240 nových postáv z rôznych vesmírov. Zároveň sa dočkáme až 6 typov animácií.

spider-verse
Zdroj: collider.com

Film bude ale plný aj zaujímavých hlavných postáv. Opäť raz uvidíme Spider-Manov ako Miles Morales (Shameik Moore), Gwen Stacy (Hailee Steinfeld) alebo Peter B. Parker (Jake Johsnon), už aj s malou dcérou Mayday. Ďalej sa môžeme tešiť na Hobarta Browna (Daniel Kaluuya), Pavitra Prabhakara (Karan Soni) alebo Jessicu Drew (Issa Rae). Očakávaný animák príde do kín 1. júna 2023.

Čo hovoríte na toto odhalenie? Tešíte sa aj na hrané cameá v animovanom filme?

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -