Samuel L. Jackson vás naučí hrať, Martin Scorsese režírovať a Hans Zimmer zas skladať hudbu – To všetko ponúka MasterClass!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Tento článok nepredstavuje platenú reklamu a ani žiadnu inú formu reklamy. Daný program sa nám zdá zaujímavý a chceli by sme sa oň radi podeliť.

Je vám známy pojem masterclass? V jednoduchosti, ide o formu kurzov alebo výučby, kde sú vašimi učiteľmi majstri vo svojom obore. Tí najlepší z najlepších. Nedávno mi na YouTube vyskočila zaujímavá reklama na projekt MasterClass, ktorá ma reálne zaujala a dopozeral som ju do konca. Preto by som sa s ňou rád podelil, mohla by totižto pomôcť veľa ľudom. Pokiaľ vás baví herectvo, režírovanie, scenáristika alebo skladanie filmovej hudby a chcete sa v tom zlepšiť, ste na správnom mieste. Video kurzy MasterClass vám totižto ponúkajú výučbu od tých najlepších v oblasti filmu.

Akých učiteľov ponúkajú kurzy MasterClass?

Herectvu vás priučí legendárny Samuel L. Jackson, režírovanie má na starosti ikonický filmár Martin Scorsese, skladať soundtracky budete s Hansom Zimmerom a so scenáristikou vám pomôže Aaron Sorkin. A to je samozrejme iba začiatok. V oblasti filmu môžu byť vašimi učiteľmi aj mená ako Ron Howard (réžia), Helen Mirren (herectvo), Steve Martin (komédia) alebo Werner Herzog (réžia). Každé z týchto mien vám ponúkne okolo 30 video lekcií, v ktorých vás naučia to najlepšie, čo vedia. Toto všetko sa však netýka iba filmu.

MasterClass ponúka viac ako 30 takýchto kurzov. Okrem filmu sa môžete priučiť vareniu (Gordon Ramsey), spievaniu (Christina Aguilera), športom (Stephen Curry, Serena Williams) a podobne. Spolu tak tento program ponúka viac ako 300 video lekcií. Bohužiaľ, nič nie je zadarmo a výnimkou nie je ani MasterClass. Tu teda prichádzajú dve možnosti – Buď si kúpite za 150 € ročne všetky kurzy, alebo zaplatíte 75 € za vami vybraný kurz a navždy. Pokiaľ vás niečo takéto zaujalo, určite navštívte ich hlavnú stránku.

Tak čo, zaujala vás takáto forma učenia?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -