Video z natáčania Spider-Man: Far From Home v New Yorku odhaľuje ďalší nový oblek!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Video z natáčania Spider-Man: Far From Home odhaľuje ďalší nový oblek!

Z Londýna do Prahy, z Prahy do Benátok a z Benátok do New Yorku. Pokračovanie novej Spider-Man série sa konečne dostalo do svojej poslednej produkčnej lokácie. Pavúčí muž je tak konečne doma, avšak opäť s iným výzorom. Očividne sa však budú v druhom dieli diať zaujímavé veci, keďže podobne ako sme mohli vidieť Spider-Mana v Liberci v čiernom obleku, aj v New Yorku sa ukázal v odlišnej farebnej variácii!

Tentokrát ale nejde o žiaden čierny kostým, ale o červeno-čierny, ktorý vyzerá ako upgradovaná verzia jeho klasického obleku. Prečo síce bude Spider-Man v novom filme toľko meniť svoj výzor netušíme, no veríme, že si pre nás Marvel pripravil zaujímavý dôvod. Na internet sa teda dostalo hneď zopár videí ale aj fotiek z natáčania novej scény v New Yorku, na ktorých si nový oblek môžete vychutnať v plnej kráse.

View this post on Instagram

im not ready for the peter and mj scenes

A post shared by daily posts (@dailytomdaya) on

Posledné fotky z natáčania?

Fotky však neodhaľujú len nový oblek ale aj jednu veľmi krásnu scénu. Spider-Man sa totižto prvýkrát oficiálne preletel s jeho komiksovou priateľkou MJ, ktorú v tomto filme hrá Zendaya. Vďaka videu z Instagramu dokonca aj môžeme počuť kúsok z dialógu a vyzerá to tak, že dynamika medzi nimi bude dosť dobre vystihnutá.

V Benátkach stihol Spidey točiť ešte aj na lodi so Samuelom L. Jacksonom, na ktorej vtedy mal klasický červeno-modrý oblek. Čo všetko sa teda ešte bude v New Yorku točiť a koľko oblekov bude ešte Peter nosiť zatiaľ nevieme. Film by sa však už čoskoro mal dostať k ukončeniu produkcie, takže je možné, že možno sa práve pozeráme na posledné fotky z natáčania.

Máme pre vás však ešte jednu informáciu navyše. Včera bol do Spider-Man: Far From Home oficiálne ako skladateľ potvrdený Michael Giacchino, ktorý stál za hudbou k prvému filmu.

Čo hovoríte na nový oblek Spider-Mana? Páči sa vám kombinácia čiernej a červenej? Tešíte sa na scény s MJ? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: justjared.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -