Vypočujte si prvú hudobnú ukážku z Vojny o Planétu Opíc od Michaela Giacchina!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ako sa Michael Giacchino popasoval s koncom Ceasarového príbehu?

O tom, že Michael Giacchino momentálne patrí k najvyťaženejším skladateľom vo filmovom priemysle svedčí aj práve táto hudba! Každý v poslednej dobe Michaela riešil iba kvôli soundtracku k Spider-Man: Homecoming, a na opice sa tak trochu zabudlo. Ak si však spomeniete na predošlý diel, Úsvit Planéty Opíc, viete, že hudba Michaela Giacchina patrila medzi dôvody, prečo je ten film taký dobrý.

Pochopiteľne sa teda Giacchino vracia aj k pokračovaniu s názvom Vojna o Planétu Opíc. Tá totižto do kín dorazí už o týždeň! Prvé recenzie nám vravia o „najlepšej trilógii od čias pôvodných Star Wars“. Ak je teda pravda, že nás čaká jeden z najlepších filmov a ukončenie jednej z najlepších trilógii, výborná hudba bude nutná! Aby sme sa teda uistili, Giacchino vypustil do sveta ukážku, ktorá sa bude hrať na konci titulkov. Ide v podstate o kombináciu rôznych themes.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=CpGrXqb04WM]

Musím povedať, že podľa tejto ukážky pôjde o ďalší Giacchinov skvost. Jeho hudba k Úsvitu bola totižto perfektná, no a vyzerá to tak, že pôjde o skvelé hudobné pokračovanie. Každopádne, o hudbe k tomuto filmu rozprávajú aj samotní kritici, čo sa nestáva často. Neviem ako vy, no ja sa tohto filmu už neviem dočkať. Ak je to skutočne také, ako nám vravia recenzie na tento film, myslím, že budeme všetci z kina vychádzať s otvorenými ústami!

Máte radi Michaela Giacchina? Čo vravíte na jeho hudbu k Vojne o Planéte Opíc? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -