Raketové tempo nepoľavuje. Slováci zabúdajú na Netflix a dávajú prednosť nečakanej službe

Nenechajte si ujsť

Lokálna platforma Voyo naďalej raketovo rastie

Vo februári tohto roka streamovacia služba Voyo oznámila, že v Česku a na Slovensku združuje až 650-tisíc predplatiteľov. To už však neplatí a Voyo za posledné dva mesiace prilákalo ďalší úctyhodný počet divákov. Celkový počet platiacich používateľov tak teraz presiahol 800 tisíc.

Voyo je tak najsilnejšou lokálnou streamovacou službou. Doráža naň služba JOJ Play, ktorá na Slovensku registruje 400 tisíc divákov. Voyo samostatné čísla pre slovenský trh neuvádza. Zástupcovia služby zo skupiny Markíza však približujú, že úspech Voyo je postavený na kvalitnom miestnom obsahu, pôvodnej tvorbe pod značkou Voyo Originál, najväčšej ponuke českých a slovenských filmov a známych a silných príbehoch od tých najlepších tvorcov.

Služba Voyo
Markíza

Významnou súčasťou ponuky sú aj reality šou. Uvádzajú tiež, že Voyo za tri roky narástlo takmer štrnásťnásobne.

„Voyo nám robí obrovskú radosť a tempom svojho rastu neustále prekonáva naše očakávania. Už tri roky po veľkom vizuálnom, technologickom a obsahovom reštarte pokorilo hranicu 800 000 aktívnych predplatných. Rýchlo sa tak približuje k hlavnému cieľu, ktorým je jeden milión predplatiteľov do konca roku 2025.

Voyo je dnes suverénne najsilnejšou lokálnou streamovacou službou a šliape na päty aj najväčším globálnym hráčom. Veľká vďaka patrí nielen všetkým, ktorí sa pričinili o jeho úspech, ale najmä našim používateľom, ktorí na platforme trávia v priemere takmer 15 hodín týždenne,“ hovorí generálny riaditeľ skupiny Markíza Peter Gažík.

Videá Voyo so stovkami miliónov pozretí

„Osemstotisíc predplatiteľov je veľký míľnik a krásne okrúhle číslo. Verím, že na Voyo okrem skvelého a unikátneho obsahu oceňujú diváci aj spoľahlivosť a príjemné používateľské prostredie, na ktorého vylepšovaní neustále pracujeme. Práve táto kombinácia faktorov nás posunula dopredu a za posledný rok sme zaznamenali vyše 603 miliónov videní,“ dopĺňa Lucie Oravčíková, Digital Director CZ/SK.

Zdroj: Voyo / Rewind.sk

„Stále rastúci počet predplatiteľov Voyo je pre nás dôkazom, že stávka na prémiový lokálny obsah je tou správnou cestou. Veľmi nás teší, že diváci a predplatitelia oceňujú neustále rastúcu kvalitnú programovú ponuku. Sme za to veľmi vďační a zároveň je to pre nás veľkým záväzkom nepoľaviť z našich ambicióznych cieľov stále vytvárať ten najlepší obsah,“ uviedla Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza a skupiny Nova.

Okrem exkluzívnych Voyo Originálov a širokej ponuky filmov a seriálov nielen z Česka a Slovenska, ale aj zo zahraničnej produkcie, majú predplatitelia na Voyo k dispozícii aj živé vysielanie televíznych staníc skupiny Markíza a skupiny Nova. Diváci tu nájdu cez 800 českých a slovenských filmov, čo je najväčšia ponuka na trhu, ďalej vyše 1 600 titulov a viac než 15-tisíc hodín obsahu.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -