Vtedy v Hollywoode na Slovensku zaznamenáva veľký úspech!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Keď mal nový film Quentina Tarantina premiéru na tohtoročnom festivale v Cannes, už podľa prvých recenzií sa dalo tušiť, že tento film bude výnimočný. V domnienke všetkých potvrdil prvý víkend po americkej premiére, ktorý znamenal najlepšie výsledky spomedzi všetkých tarantinoviek. A u nás je situácia rovnaká – Vtedy v Hollywoode na Slovensku len behom štyroch dní videlo takmer 41 tisíc divákov

Vtedy v Hollywoode na Slovensku

Nový film má pritom vynikajúce ohlasy od divákov i kritikov. Na česko-slovenskom portáli CSFD.cz film aktuálne dosahuje 83 % a diváci sa pochvalne vyjadrujú najmä k atmosfére filmu, hereckým výkonom a, samozrejme, veľkolepému záveru. Mnohí sa na film chystajú aj druhýkrát a robia dobre – film je totiž dokonalý aj v detailoch a pri druhom sledovaní divák film ocení ešte viac. 

Aj slovenskí recenzenti sú z filmu nadšení. Michal Korec z portálu kinema.sk dáva filmu 8/10 a prízvukuje, že zmysel má vidieť ho jedine v kine. Katarína Korytárová z noizz.sk predpovedá snímke minimálne nominácie na Oscara a pre Zuzanu Veslíkovú z interez.sk ide o to najlepšie, čo za tento rok v kine videla

Napriek množstvu recenzií a reakcií nie je vôbec jednoduché o filme hovoriť bez spoilerov. Na Tarantinov milostný list Hollywoodu 60. rokov by sa mal divák aj patrične pripraviť. So správnymi vedomosťami a očakávaniami budete mať najlepší kinematografický zážitok za celý tento rok. Pozrite si preto toto video a potom sa vyberte do kina na potenciálnu oscarovku.

Hlavné úlohy vo filme stvárnili Leonardo DiCaprio a Brad Pitt. Tí si zahrali dvojicu postáv – Ricka Daltona a Cliffa Bootha – klesajúcu hviezdu Hollywoodu a jeho odvážneho akčného kaskadéra/kamaráta/poskoka. Príbeh sa inšpiruje aj vraždou herečky Sharon Tate, ktorú v roku 1969 zabil kult Charlesa Mansona. Zabitú krásku v novinke stvárňuje herečka Margot Robbie.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Vtedy v Hollywoode môžete vidieť práve teraz v kinách po celom Slovensku. Na naše plátna ho prináša Itafilm

Zdroj: TS Itafilm

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -