Pozrite si vôbec prvé živé vystúpenie Billie Eilish so skladbou No Time to Die

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

The BRIT Awards

Včera sme mohli sledovať ďalšie odovzdávanie cien – The BRIT Awards, tentokrát z Veľkej Británie. Program odovzdávania bol obohatený o vystúpenie Billie Eilish s najnovšou skladbou No Time to Die. Táto pieseň bude titulnou piesňou k 25. bondovke a Billie Eilish sa stala zatiaľ najmladšou speváčkou, ktorá sa zhostila takejto príležitosti v histórii všetkých bondoviek.

Billie Eilish
Zdroj: pitchfork.com

Vystúpenie Billie Eilish

Túto pieseň odspievala talentovaná mladá speváčka za doprovodu orchestra. Na klavíri typu krídlo ju klasicky sprevádzal jej brat Finneas a na elektronickom klavíri svetoznámy Hans Zimmer, ktorý má na svojom konte nespočetne veľa filmových piesní. Po tom, ako Dan Romer odstúpil od skladania hudby pre film No Time to Die, uchopil sa toho práve Hans Zimmer.

Spojenie jeho hudby a titulnej piesne od Billie Eilish môže vytvoriť jeden z najlepších filmových soundtrackov, ktoré rok 2020 prinesie. Toto vystúpenie si môžete pozrieť na nasledujúcom videu.

Billie Eilish si z The BRIT Awards neodniesla iba spomienku na úžasné vystúpenie, ale aj cenu v kategórii International Female Solo Artist. Na jej poličke, ktorá praská vo švíkoch po tohtoročných cenách Grammy, tak pribudne ďalšie ocenenie.

Ďalšími výhercami The BRIT Awards 2020 boli títo interpreti:

  1. Male Solo Artist – Stormzy
  2. Female Solo Artist – Mabel
  3. Best Group – Foals
  4. Song of the Yeas – Lewis Capaldi: Someone You Loved
  5. Mastercard Album Of The Year – Dave: Psychodrama
  6. Best New Artist – Lewis Capaldi
  7. International Female Solo Artist – Billie Eilish
  8. International Male Solo Artist – Tyler, the Creator

Billie Eilish si ďalšie ocenenia užila a na svojom Instagrame zdieľala niekoľko vtipných a emocionálnych momentov a svoj znova výstredný a jedinečný outfit. Okrem neho aj svoju reakciu na výhru, kúsok z vystúpenia a stretnutie s tvorcom videí a videoklipov menom Kaylum Dennis.

View this post on Instagram

BRITS😁😁

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish) on

Ako sa vám páčilo ďalšie vystúpenie speváčky Billie Eilish? Tiež sa už neviete dočkať novej bondovky? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: brits.co.uk, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -