Xiaomi predstavilo smart hodinky s cenovkou 14 dolárov. Funkciami vás však ohromia

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Smart hodinky Mi Band značky Xiaomi sú momentálne najpredávanejšími na svete. Nízka cenovka a spoľahlivé funkcie vytiahli model s umelou inteligenciou na vrchol a čínsky výrobca sa teší obrovskej popularite.

Séria Mi Band si získala zázemie po celom svete, ale nie vždy všetci dávajú prednosť celkom malému tabletovému displeju. Ten sa pre niektorých nadšencov stal až príliš miniatúrnym, ale to sa čoskoro zmení. Hľadáte dobrú cenu a veľký displej? Nové smart hodinky Haylou ponúknu oboje.

Xiaomi smart hodinky
Zdroj: chinacoupon.info

Čo skrývajú vo vnútri nové Xiaomi smart hodinky Haylou?

Novinka so sebou prinesie základné funkcie zamerané na fitness, ktoré sa zvyčajne nachádzajú aj pri základných modeloch zo série Mi Band. S tým rozdielom, že Haylou budú ešte lacnejšie ako najnovšie Mi Band 4.

Vo vnútri balenia nájdete inteligentné hodinky, flexibilný TPU náramkový remienok, nabíjací kábel a návod na použitie. Hodinky obsahujú 1,3 palcový displej so slušným rozlíšením 240 x 240 a plastové telo ABS+.

Teleso hodiniek je kovové, takže si po prvom pohľade na hodinky môžete myslieť, že aj celá konštrukcia je kovová. Na pravej strane zariadenia nájdete domovské tlačidlo, zatiaľ čo nabíjanie je umiestnené v spodnej časti.

Xiaomi smart hodinky Haylou
Zdroj: dealplanet.com

Magnetické nabíjanie

Jednou z najúžasnejších funkcií hodiniek Haylou je schopnosť magnetického nabíjania. Na spodku sa nachádzajú dva kruhy, po ktorých stranách sú umiestnené magnety.

Určite nečakajte také pokročilé funkcie ako pri Xiaomi Mi Watch, ale pre takýto lacnejší variant je to v úplnom poriadku.

Smart hodinky stoja skutočne len 14 dolárov a užijete si s nimi veľa zábavy. Ak nepotrebujete prepych a nechcete za hodinky minúť zbytočne veľa peňazí, Haylou sú pre vás ako stvorené. Či si ich však zaobstaráte už necháme na vás. Zatiaľ však len v Číne…

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Čo hovoríte na nové Xiaomi smart hodinky Haylou? Zodpovedá nízka cena kvalite výrobku? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: gizmochina.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -