Figúrka z filmu Godzilla vs. Kong odhaľuje nové monštrum. O koho sa jedná?

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Fotky nových figúrok z fanúšikmi očakávaného filmu Godzilla vs. Kong boli odhalené. Okrem starých známych Kaiju monštier, ktoré budú vo filme figurovať ako Godzilla a Kong, sa tu objavila fotka nového monštra. Práve tento záhadný Titán môže byť ďalším prírastkom do MonsterVerse.

Konga a Godzillu sme mohli naposledy vidieť vo filmoch Godzilla II: Kráľ monštier a Kong: Ostrov lebiek. Filmy zarobili celosvetovo dostatočne veľa peňazí na to, aby vyústili v monštruózny crossover. Týmto crossoverom bude už spomínaný súboj Godzilly a Konga. Filmu by sme sa mali dočkať ešte tento rok.

king kong verzus godzilla
Zdroj: pinterest.com

MonsterVerse začal v roku 2014 s filmom Garetha Edwardsa – Godzilla. Snímka rebootovala kultové monštrum a zároveň ustanovila svet MonsterVerse. Svet, v ktorom sa môžu objaviť všetky ikonické Kaiju monštrá, ktoré sleduje organizácia Monarch. Práve táto organizácia bude spájať všetky filmy dokopy.

Po Godzille nasledoval Kong: Ostrov lebiek, ktorý otvoril dvere pre ďalší film a zároveň vo svojej potitulkovej scéne odhalil ostatné monštrá, ktoré sa v pokračovaní môžu objaviť. A veru, že sa objavili. Rodan, Mothra a dokonca aj King Ghidorah spolu bojovali v Godzilla II: Kráľ monštier. Teraz nás čaká veľkolepý súboj Godzilly a Konga.

Okrídlený had Nozuki

Godzilla-Movies.com uverejnili fotky nových figúrok, ktoré predstavujú Titánov z filmu Godzilla vs. Kong. Fanúšikom takto poskytli pohľad na potenciálne nové monštrum, ktoré sa vo filme objaví. Jeho meno je Nozuki – kolosálny okrídlený had, ktorý pravdepodobne skríži cestu Godzille a Kongovi.

Nozuki
Zdroj: getpopularnews.com

Godzilla vs. Kong vznikne pod režijnou taktovkou Adama Wingarda, tvorcu Netflixového Death Note alebo trilerov You’re Next a Hosť. Vo filme by mali vystupovať postavy z predošlých MonsterVerse filmov. Objavia sa aj nové postavy, ktoré si zahrajú Alexander Skarsgard, Brian Tyree Henry, Rebecca Hall, Jessica Henwick, Demián Bichir, Eiza González a Lance Redding.

Postavy, ktoré sa vrátia z predošlých filmov, budú Kyle Chandler ako Mark Russell, jeho dcéra Madison, ktorú opäť stvárni Millie Bobby Brown a sestry Chen, ktoré hrá obe Zhang Ziyi. Je veľa možností, ako sa tieto postavy vrátia, na odpovede si budeme musieť ešte počkať.

Ktoré ikonické Kaiju monštrá by ste chceli vidieť na striebornom plátne?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -