Zrebný s Frlajsom zaujali viac ako I.M.T. Smile! | YouTube trendy #3

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

YouTube trendy #3

S novým štvrtkom prichádzajú nové trendy. Komu sa podarilo dostať do rebríčka toho najvidenejšieho na slovenskej YouTube scéne? Bavia slovákov skôr YouTuberi alebo hudobné videoklipy? Poďme sa na to pozrieť.

Skúšam si detské kostýmy z Ebay – HALLOWEEK #2

Posledné miesto v trendovom rebríčku obsadila YouTuberka Petra Bane. V jej druhom videu zo série Halloweek sa zamerala na obliekanie detských Halloween kostýmov. Či sa jej podarilo dostať aspoň do niektorých z nich zistíte vo videu.

Jay Diesel feat. Kali – Legendary

Deviatu priečku obsadila novinka rapera Kaliho. Ten si tentokrát strihol spoluprácu s českým raperom Jayom Dieselom. Ich fanúšikovia si nepochvaľujú len novú pieseň ale aj vizuálne podmanivý klip, čo dokazuje umiestnenie videa v trendovom rebríčku.

Little Mix ft. Nicki Minaj – Woman Like Me

Na ôsmu priečku sa dostala americká skupina Little Mix aj so svojou novinkou Woman Like Me. Tú naspievali spolu s Nicki Minaj. Ak sa vám teda páči štýl týchto speváčok, video nižšie bude to pravé pre vás.

33 PRICELESS HACKS FOR PARENTS

Na ďalšie miesto, v poradí už siedme, sa dostalo anglicky znejúce video z populárneho YouTube kanálu 5-Minute Crafts. Ich trojdňová novinka, ktorá prináša 33 užitočných rád pre rodičov má momentálne vyše 22 miliónov zhliadnutí, takže my sa ani nečudujeme, že má takú obľubu aj u nás. Značí to však, že tento týždeň bolo na YouTube veľa zúfalých rodičov?

CHCETE ma ZABIŤ?! Mejl Tajm

YouTuber Sellasie sa v Slovenských trendoch opäť nestratil a my tu na šiestej priečke máme ďalšie jeho video. Ide o nový diel z jeho zaujímavej série Mejl Tajm.

EARTH – Tajemství

Český spevák EARTH vydal nový song Tajemství a prekvapil tak nejedného z nás. Momentálne má v rebríčku piate miesto a skvelé ohlasy od fanúšikov. Tí dokonca skloňujú výraz objav roku. Súhlasíte?

Lady Gaga, Bradley Cooper – I’ll Never Love Again

Film Zrodila sa hviezda momentálne valcuje kino-rebríčky po celom svete. Piesne z neho však zase valcujú rebríčky na YouTube. U nás sa drží na štvrtom mieste, avšak tentokrát nevravíme o hlavnej piesni filmu ale tej záverečnej. Video je narozdiel od minulých trendov z tohto filmu konečne z oficiálneho kanálu Lady Gagy.

OTECKOVIA – Bordel a manko v pizzérke: Zachráni situáciu Simča?

Na treťom mieste sa nachádza scéna zo seriálu Oteckovia. Nikto by asi netipoval, aký populárny ošiaľ Televízia Markíza s Oteckami vytvorí a dôkazom toho je aj práve toto video. Očividne sa teda fanúšikom nová epizóda páčila na toľko, že si aspoň túto scénu potrebovali pozrieť znova.

I.M.T. Smile – Poď so mnou ft. Kali

Na druhom mieste tu máme víťaza trendov z minulého týždňa. Nová pieseň skupiny I.M.T. Smile slovákov jednoducho očarila a odráža sa to aj na ich zhliadnutiach. Oficiálny klip už totiž videlo milión uživateľov.

Typy rodičov | Zrebný & Frlajs

Minulého kráľa však zosadilo duo Zrebný & Frlajs, ktorí sa novým videom s typmi rodičov vyšvihli až na úplne prvú priečku. Nepochybne teda musí ísť o najzábavnejšie nové video zo slovenskej YouTube scény.

Čo hovoríte na videá, ktoré tento týždeň trendujú na slovenskom YouTube? Našli ste v zozname aj nejaké vaše obľúbené? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah