Aj Falcon a Bucky dostanú vlastný Marvel seriál! Čo to znamená pre konkurenciu?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Marvel sa postará o spoločný Falcon a Bucky seriál!

Asi málo z nás si vedelo predstaviť nejakú reálnu konkurenciu Netflixu. Populárna streamovacia stanica sa totiž stala bežnou súčasťou každého mladého diváka. Netflix sa však nevyšvihol len vďaka ponuke mnohých klasických filmov a seriálov, ktoré ste si mohli hocikedy pozrieť, ale aj vlastnou tvorbou. A to aj napriek tomu, že vo väčšine prípadov nešlo zrovna o najkvalitnejšie diela.

Keďže teda systém streamovacích filmov a seriálov sa takto spopularizoval, rozhodli sa to vyskúšať aj iné mená. Keď Disney ohlásilo, že bude mať vlastnú streamovaciu službu, nikto nevedel čo čakať. Teraz však už poznáme zopár ich projektov a je nám úplne jasné, že ak tu bude v nasledujúcich rokoch nejaká platforma dominovať, bude to práve tá ich. Vyťahujú totiž všetky veľké značky ktoré majú a ukážu ich v projektoch, ktoré nepochybne zaujmú každého.

Falcon a Winter Soldier
Zdroj: theverge.com

Najnovšie sa vraví o novom seriáli, ktorý by spojil ďalších dvoch Marvel hrdinov dokopy. Reč je o Falconovi a Buckym, teda Winter Soldierovi. Má ísť o spoločnú šou, ktorá by mala byť v poradí treťou v novom seriálovom bloku MCU. Prvými dvoma sa stali seriáli s Lokim a Scarlett Witch, v ktorom by sa mal dokonca objaviť aj samotný Vision. V týchto Marvel seriáloch by si všetkých hrdinov mali zahrať filmoví herci, takže vzhľadom na dnešnú popularitu Marveloviek, odmietne ich asi málokto.

Zatiaľ sa šepká, že budú mať sedem dielov po štyridsať minút, takže by išlo o také klasické limitované série. Bucky a Falcon vo filmoch nepochybne slúžili ako vtipná dvojka, takže vidieť ich hláškovať v televíznom formáte bude určite niečo, čo naozaj chceme. Seriál sa teda zaradil medzi mnohé zaujímavé ponuky, ktoré platforma vytvorí. Medzi nimi zatiaľ nájdete hranú adaptáciu klasickej rozprávky Lady & Tramp ale aj historicky prvý hraný seriál zo sveta Star Wars, The Mandalorian.

Čo hovoríte na novú ohlásenú šou s Buckym a Winter Soldierom? Tešíte sa, že mnohých vedľajších hrdinov z Marveloviek uvidíte v seriálovom formáte? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -