Začiatok filmu Spider-Man: Homecoming bol odhalený! Kde sa bude príbeh pavúčieho muža začínať?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Predošlé MCU filmy zahrajú vo filme Spider-Man: Homecoming väčšiu rolu, než sme si pôvodne mysleli!

Síce Peter Parker v Marvel Cinematic Universe debutoval na začiatku fázy 3, dej jeho samostatného filmu však pôjde trošku hlbšie. Vďaka producentom filmu sme sa dozvedeli, ako presne nadchádzajúci Spider-Man: Homecoming začne. Samozrejme, jedná sa o menšie vyzradenie deja, ak teda chcete mať film kompletne zahalený tajomstvom, tak zatvorte článok.

Hneď prvá scéna sa bude odohrávať po filme Avengers (2012). Postava Michaela Keatona totižto začne upratovať po bitke v New Yorku hneď pod Avengers Tower. Samozrejme, zbytky neplánuje nikam vyhodiť. Zakrátko ho však chytí Damage Control (upratovacia čata), ktorá ho pošle preč. Hneď nato sa objavia logá Marvelu a Sony.

Z fázy 1 sa posúvame do fázy 3, konkrétne do Občianskej Vojny. Uvidíme všetko po tom, ako Stark Spideyho zoberie do svojho tímu. Parkerove cestovanie z New Yorku do Nemecka (videné v ukážke na trailer pod odstavcom) a pár scén z veľkého boja. Taktiež uvidíme, čo robil po boji, ako sa zdržiaval v Európe a testoval svôj nový kostým. No a potom, z ničoho nič…

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=NbLP_SmhtuM]

Po všetkých týchto jeho úžasných zážitkoch dostaneme rýchly prestrih na New Yorkské metro v daždi. Vidíme v ňom veľa študentov a medzi nimi aj Petera. No a zistíme, že Peter iba stále čaká na spätný hovor od Tonyho. Na zbytok si už však budeme musieť počkať v kinách.

Tón filmu je teda jasný. Keďže tento Spider-Man ide (takmer) presne podľa komiksovej predlohy, žije vo svete, kde mu superhrdinovia lietajú pred nosom. No a keďže už aj on sa môže pýšiť superschopnosťami, je jasné, že byť Avengerom je pre neho jediná vec, ktorá sa počíta. Avšak, nie je to oblek čo robí z hrdiny hrdinu, a práve toto zistenie bude rozhodovať o osude nášho obľúbeného pavúčieho muža. Vyzerá to teda tak, že režisér John Watts nám chce skutočne ukázať, čo robí Spider-Mana Spider-Manom. Nebudeme sledovať iba ďalšieho Avengera, budeme sledovať „našeho obľúbeného suseda, Spider-Mana“, teda obyčajného chlapca, čo sa snaží nájsť si miesto vo svete.

Plagát na film Spider-Man: Homecoming!
Plagát na film Spider-Man: Homecoming! Zdroj: goldposter.com

Tešíte sa na nového Spider-Mana? Veríte, že Marvel dokáže konečne ukázať to, o čom Spider-Man skutočne je? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -