TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených filmoch #18

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Zaujímavé fakty o filmoch #18

Poznáme ich všetci a pravdepodobne ich každý z nás videl. Takmer nikto ale nevie, čo všetko sa odohrávalo za natočením týchto známych filmov. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených filmoch, ktoré si takmer určite nevedel!

Captain America: Civil War

Zdroj: youtube.com

Deň pred natáčaním bojovej scény s Robertom Downeym Jr. mu Sebastian Stan (Bucky Barnes) poslal video toho, ako pred useknutou hlavou Iron Mana posilňuje bicepsy. Taktiež pridal správu „Teším sa na našu zajtrajšiu scénu, Robert.“

Piráti Karibiku: Salazarova pomsta

Zdroj: wallup.net

Počas produkcie filmu si Johnny Depp prechádzal nepríjemným rozvodom, kvôli čomu mal problémy chodiť načas do práce. Natáčanie kvôli nemu niekedy muselo stáť aj hodiny vkuse. Zašlo to až tak ďaleko, že štúdio najalo človeka, ktorý čakal pred hercovým domom a okamžite dal vedieť zvyšku tímu, kedy sa zasvietili svetlá, aby mohli pre Deppa prísť.

Birdman

Birdman
Zdroj: youtube.com

Vo filme je len 16 zreteľne viditeľných strihov.

Venom

chcete sa stať venomom
Zdroj: gamespot.com

Herec Tom Hardy považuje tohto symbionta za najlepšieho hrdinu Marvelu, pretože vyniká „drzým štýlom a nekompromisným postojom.“

12 Angry Men

12 angry men
Zdroj: filmfisher.com

Po smrti herca Jacka Klugmana v roku 2012 už nie je nažive nikto z predstaviteľov dvanástich hlavných postáv.

Divoký Django

divoký django
Zdorj: cowboysindians.com

Herec Jamie Foxx (Django) vo filme používa svojho vlastného koňa menom Cheetah zo skutočného života. Dostal ho ako narodeninový darček 4 roky pred začiatkom produkcie.

Muži v čiernom

Zdroj: digitalspy.com

Will Smith neveril, že keď sa po telefóne rozprával s výkonným producentom filmu, v skutočnosti hovoril so Stevenom Spielbergom. Naozaj však tomu tak bolo.

Logan

Zdroj: popsugar.com

Hugh Jackman v rozhovore potvrdil, že k úlohe Wolverinea by sa vrátil jedine po boku Deadpoola. Och, ako veľmi by sme si to priali!

Barry Lyndon

Zdroj: filmanic.com

Stanley Kubrick nemal problém natáčať veľké množstvo scén, len aby dosiahol „toho niečoho navyše.“ Dvadsať, či dokonca aj päťdesiat pokusov na jednu scénu nebolo vzácnosťou. Dokonca sa vraví, že stretnutie hlavnej postavy s Lady Honoriou sa natočilo až 100-krát.

Suicide Squad

hraný joker
Zdroj: youtube.com

Keď vymýšľal Jokerov šialený smiech, herec Jared Leto chodil po uliciach New Yorku a Toronta a skúšal ho okolo ľudí, aby mohol sledovať ich reakcie.

Zdroj: imdb.com, csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -