TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #15

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #15

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Johnny Depp

Zdroj: anoncraft.com

V dobe, keď chodil s Winonou Ryder, mal na paži vytetované „Winona Forever„, v preklade „Winona navždy“. Po rozchode si nechal časť textu odstrániť, z ktorého vznikol názov „Wino Forever„, v preklade „opilec navždy“.

Angelina Jolie

Krásna Angelina Jolie ako Lara Croft!
Zdroj: download-wallpaper.net

Herečka Angelina Jolieslovenských, francúzskych a indinánskych predkov.

Harrison Ford

Zdroj: brightcove.com

Po hercovi Harrisonovi Fordovi je pomenovaný jeden druh pavúka – Calponia harrisonfordi.

Maisie Williams

game of thrones neuvidíme v apríli 2019
Zdroj: bgr.com

Pred herectvom sa venovala tancu (konkrétne išlo o balet, pointe, tap, street a freestyle) a taktiež gymnastike či skokom na trampolíne. Tancu sa venuje stále (napríklad baletu a modernému jazzu).

Hans Zimmer

Zdroj: comicbook.com

Po filme Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti (2016) skladateľ Hans Zimmer oznámil, že sa jedná o jeho posledný soundtrack ku komiksovému filmu. Svoj názor však zmenil a ponuku na X-Men: Dark Phoenix (2019) prijal.

Millie Bobby Brown

Zdroj: screenrant.com

Herečka Millie Bobby Brown sa v rozhovore z roku 2017 nechala počuť, že nikdy nevidela žiaden film od Marvelu.

Aaron Taylor-Johnson

Aaron-Taylor-Johnson-Quicksilver-poster-for-Avengers-Age-of-Ultron
Zdroj: screenrant.com

Joss Whedon v rozhovore pre Empire povedal, že k filmu Avengers: Vek Ultrona (2015) mal natočený alternatívny koniec, v ktorom sa Quicksilver (Aaron Taylor-Johnson) vyliečil zo zranení, prebral sa a dokonca sa objavil v novom obleku ako člen New Avengers.

Emma Roberts

Emma Roberts
Zdroj: wall.alphacoders.com

Dodnes niekedy spí s malou dekou z detstva, ktorá sa volá Steve. Nikto nevie, prečo jej dala také meno, dokonca ani ona sama.

Tom Holland

Tom Holland je najlepším Spider-Manom na plátne
Zdroj: comicbookmovie.com

Herci ako Josh Brolin či Tom Holland mali na natáčaní filmu Avengers: Infinity War (2018) miesto kostýmov motion capture pyžamá. Ich kostými boli dorobené až v post-produkcii.

Emma Stone

Zdroj: img.wennermedia.com

V 15 rokoch presvedčila svojich rodičov pomocou powerpointovej prezentácie, ktorú nazvala Project Hollywood, aby jej dovolili presťahovať sa do Hollywoodu.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -