Posledný trailer na Fantastické Zvery: Grindelwaldove Zločiny odhaľuje záporáka v celej svojej kráse!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Posledný trailer na Fantastické Zvery: Grindelwaldove Zločiny!

Síce sa to zdá ako ešte dlhá doba, kým opäť vstúpime do milovaného čarodejníckeho sveta, jedna etapa pri tomto projekte už končí. Marketingový tím totiž práve dnes vydal svoju poslednú ukážku v podobe finálneho traileru. No a ak ste si doteraz mysleli, že novému dobrodružstvu bude chýbať viacero čarodejníckych prvkov, ktoré sme videli v sérii Harry Potter, tento trailer vás presvedčí o presnom opaku!

Ide teda o prvú ukážku, ktorá má konečne dokončené vizuálne efekty a musíme povedať, že už teraz je radosť sa na tento film pozerať. Strihači trailerov tento fakt samozrejme promptne využili a tak dostávame rovno aj najakčnejší trailer, ktorý asi presne ukazuje to, čo každému v prvom filme chýbalo.

Fantastické Zvery: Grindelwaldove Zločiny bude druhým dielom v prequelovskej čarodejníckej sérii Harryho Pottera. Naplánovaných je momentálne až päť filmov, takže s týmito postavami budeme v kinách ešte dlhú dobu. O scenáre sa zatiaľ stará autorka knižných predlôh, J.K. Rowlingová, takže pôjde určite o príbehy, na ktoré nemôže nikto iný nič zlé povedať.

Nový film režíruje opäť David Yates, pre ktorého pôjde už o šiesty diel v tejto sérii. My teda veríme, že Warner Bros má vo svojich rukách ďalší čarodejnícky hit. Podľa posledných informácií sa film zameria na vzťah medzi mladým Dumbledorom a Grindelwaldom, takže knižní fanúšikovia si nepochybne prídu na svoje. Trailer nám navyše už aj odhalil jednu veľmi zaujímavú teóriu ohľadom hada Nagini, ktorú sme vám oznamovali už dávnejšie. Každopádne, veríme, že film nám potvrdí ešte mnoho Harry Potter teórií a že tento trailer je len začiatkom novej úžasnej cesty mladých čarodejníkov.

Čo vravíte na nový trailer? Ste radi, že bola teória s Nagini potvrdená? Tešíte sa na nový diel s mladými čarodejníkmi? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -