Akú postavu si vo filme Fantastické Zvery 2 zahrá Claudia Kim a prečo by práve ona mala byť Nagini z pôvodnej série?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ešte len včera vyšiel prvý trailer na film Fantastické Zvery: Grindelwaldove Zločiny, a už po internete kolujú rôzne fanúšikmi vytvorené teórie. Dnes sa však pozrieme na takú, ktorá vznikla dávno pred týmto trailerom. Presnejšie sa pozrieme na postavu, ktorú si vo filme zahrá herečka Claudia Kim (Avengers: Vek Ultrona). Táto podarená teória totižto vraví, že sa z mysterióznej postavy Claudie Kim skôr či neskôr stane Nagini. Áno, hovoríme o Voldemortovom hadovi, ktorý mu zároveň slúžil ako horcrux. Práve Nagini má na svedomí smrť milovaného Severusa Snapea, a nakoniec bola zabitá Nevillom Longbottomom. Pri konci Darov smrti 2 totižto ostala ako posledným „žijúcim“ horcruxom.

Fantastické zvery 2
Zdroj: screenrant.com

Akú postavu si vo filme Fantastické Zvery 2 zahrá Claudia Kim?

Ako hovoria rôzne správy z pred pár mesiacov, Claudia Kim si zahrá Maledictusa. Nie je to meno jej postavy, ale pomenovanie – Ako napríklad Animágus. A čo to teda ten Maledictus je? Ide o čarodejníka narodeného s pokrvnou kliatbou, ktorá ho premieňa v zviera alebo beštiu. Narozdiel od Maledictusa, Animágus sa môže premieňať na ktorékoľvek zviera a kedykoľvek chce. Byť Maledictusom je však skôr prekliatím a chorobou. Všetky promočné materiály a fotky z filmu tak hovoria jasnou rečou – Postava herečky Claudie Kim by sa mala premieňať na hada. Poďme sa teda spolu pozrieť, ako sme na to prišli.

Prvým indikátorom je fotka, ktorú môžete vidieť vyššie v článku. Kim sa nachádza pri postave Credenca (Ezra Miller) a pravdepodobne spolu budú mať nejaký vzťah. Ako môžete vidieť, má na sebe oblečenú látku, ktorá jasne pripomína hadiu kožu. Náhoda? Pod týmto odstavcom zas môžete vidieť plagát, ktorý sa objavil v New Yorku už v prvom filme Fantastické zvery a ich výskyt. Ide o reklamu na Cirkus Arcanus, ktorý sa „zhodou náhod“ ukázal aj v prvom traileri na pokračovanie. Práve na tomto plagáte môžete vidieť jednu z atrakcií – Očarujúcu hadiu ženu. V ďalšom fakte si teda potvrdíme to, že táto hadia žena je naozaj náš Maledictus.

Fantastické zvery
Zdroj: inverse.com

Hadia žena ako hlavná atrakcia cirkusu Arcanus

V samotnom traileri sme už neskôr videli prvý pohľad na Cirkus Arcanus. Na detailnej fotke z Pottermore (nájdete ju aj u nás pod článkom) môžete vľavo vidieť, že hlavnou atrakciou bude práve Maledictus. Polovica tohto slova je síce prekrytá, no je jasne vidieť, o čo ide. Nad názvom vidíme obrázok hada a pri ňom francúzske slová “En Chair Et En Os”, ktoré sa dajú preložiť ako „in the flesh„, teda naživo/v tele a kostiach. Z tohto je nám už úplne jasné, že hlavnou atrakciou v cirkuse bude práve postava herečky Claudie Kim a.k.a. hadia žena.

Samotná teória teda hovorí, že práve táto „hadia žena“ by sa nakoniec mohla stať Nagini. Určite sa predsa vo filme stretne s temnými silami, ako napríklad so samotným Grindelwaldom. Po tomto stretnutí by sa nejakým spôsobom mohla navždy premeniť na hada, a neskôr byť predstavená práve Tomovi Riddleovi/Voldemortovi. Samozrejme, túto teóriu nepotvrdzujú žiadne oficiálne zdroje, no zdá sa nám naozaj logická. Čo na ňu hovoríte vy?

fantastické zvery
Zdroj: pottermore.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -