FilmyTrailery

Pripravte si prútiky! Prvý trailer na Fantastické Zvery: Grindelwaldove Zločiny je na svete!

Čarodejnícky svet je späť! Pozrite si prvý Fantastické Zvery: Grindelwaldove Zločiny trailer!

Takto skoro ho asi nikto nečakal, no o to lepšie. Úspešná séria čarodejníkov zo sveta Harryho Pottera sa vracia a to s prvým trailerom na pokračovanie Fantastických Zvierat. Jednotka síce kvalitou nebola zrovna najlepším dielom zo série, no rozhodne treba uznať, že išlo o dobrý začiatok. Aj tak, to hlavné nás predsa len čaká až v nasledujúcich filmoch ako je tento, presne ako to bolo s Harrym Potterom. Tentoraz však zlobu menom Voldemort nahrádza Grindelwald a to v podaní Johnnyho Deppa.

No a spolu s najhroznejším čarodejníkom sa nám ukáže aj ten najlepší. Tento film nám totižto ukáže mladého profesora Dumbledora (v podaní Juda Lawa) ešte pred tým, ako sa stal riaditeľom Rokfortu. Práve jeho totižto spája pochmúrna a tragická minulosť s Grindelwaldom. Aby ho dostal, zavolá si na pomoc bývalého študenta Newta Scamandera (Mlok Scamander), ktorý sa tak opäť spojí so svojími priateľmi v Amerike z prvého filmu. Viac už ale v samotnom traileri.

Ako sa dalo čakať, vyzerá to vskutku skvostne. Príbeh už aj vďaka väčšiemu zapleteniu so svetom Harryho Pottera znie lepšie ako dej prvého filmu. O scenár sa postarala samotná J.K. Rowlingová, ktorá pochopiteľne napísala všetky knižky o Harrym Potterovi. O réžiu sa postaral David Yates, pre ktorého pôjde o šiesty film v sérii. Treba podotknúť, že práve Yates je napísaný aj na ďalšie tri pokračovania, takže štúdio Warner Bros rozhodne našlo človeka, s ktorým je veľmi spokojné. Trošku sa len bojíme, aby mu už nedošli nápady. My teda prútiky už pripravené máme, i keď do premiéry filmu si ešte naozaj počkáme. Ten totižto príde až 16 Novembra! No ale aby vám nebolo málo tak si vychutnajte ešte aj prvý plagát na film, ktorý je azda rovnako epický!

Prvý plagát na Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Prvý plagát na Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald; Zdroj: twitter.com

Tešíte sa na pokračovanie Fantastických Zverov? Páčil sa vám prvý film? Máte radi svet Harryho Pottera? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Zažite úplne nový pohľad na klaunov Joker a Pennywise v ich filmoch

  Filmy

  TEÓRIA: Morbius sa potajomky nachádzal v MCU filme Spider-Man: Návrat domov

  Filmy

  Bude sa vo filme Black Widow cestovať v čase? Odhaľujú to obľúbené figúrky Funko Pop!

  FilmyOdporúčame

  Dostane film Lovci pokladov s Nicolasom Cageom ďalšie pokračovanie?

  Pridaj komentár