Pripravte si prútiky! Prvý trailer na Fantastické Zvery: Grindelwaldove Zločiny je na svete!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Čarodejnícky svet je späť! Pozrite si prvý Fantastické Zvery: Grindelwaldove Zločiny trailer!

Takto skoro ho asi nikto nečakal, no o to lepšie. Úspešná séria čarodejníkov zo sveta Harryho Pottera sa vracia a to s prvým trailerom na pokračovanie Fantastických Zvierat. Jednotka síce kvalitou nebola zrovna najlepším dielom zo série, no rozhodne treba uznať, že išlo o dobrý začiatok. Aj tak, to hlavné nás predsa len čaká až v nasledujúcich filmoch ako je tento, presne ako to bolo s Harrym Potterom. Tentoraz však zlobu menom Voldemort nahrádza Grindelwald a to v podaní Johnnyho Deppa.

No a spolu s najhroznejším čarodejníkom sa nám ukáže aj ten najlepší. Tento film nám totižto ukáže mladého profesora Dumbledora (v podaní Juda Lawa) ešte pred tým, ako sa stal riaditeľom Rokfortu. Práve jeho totižto spája pochmúrna a tragická minulosť s Grindelwaldom. Aby ho dostal, zavolá si na pomoc bývalého študenta Newta Scamandera (Mlok Scamander), ktorý sa tak opäť spojí so svojími priateľmi v Amerike z prvého filmu. Viac už ale v samotnom traileri.

Ako sa dalo čakať, vyzerá to vskutku skvostne. Príbeh už aj vďaka väčšiemu zapleteniu so svetom Harryho Pottera znie lepšie ako dej prvého filmu. O scenár sa postarala samotná J.K. Rowlingová, ktorá pochopiteľne napísala všetky knižky o Harrym Potterovi. O réžiu sa postaral David Yates, pre ktorého pôjde o šiesty film v sérii. Treba podotknúť, že práve Yates je napísaný aj na ďalšie tri pokračovania, takže štúdio Warner Bros rozhodne našlo človeka, s ktorým je veľmi spokojné. Trošku sa len bojíme, aby mu už nedošli nápady. My teda prútiky už pripravené máme, i keď do premiéry filmu si ešte naozaj počkáme. Ten totižto príde až 16 Novembra! No ale aby vám nebolo málo tak si vychutnajte ešte aj prvý plagát na film, ktorý je azda rovnako epický!

Prvý plagát na Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
Prvý plagát na Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald; Zdroj: twitter.com

Tešíte sa na pokračovanie Fantastických Zverov? Páčil sa vám prvý film? Máte radi svet Harryho Pottera? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -