TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #30

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #30

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Chris Evans

Zdroj: mediastinger.com

Chris Evans priznal, že keď dostal ponuku na rolu Kapitána Ameriky, tak váhal, či rolu vôbec zobrať. Teraz to berie ako jedno z najlepších rozhodnutí, ktoré v živote urobil.

Diego Luna

Diego Luna
Zdroj: space.ca

Diego Luna si zopakuje svoju úlohu Cassiana Andora, jeho postava totiž dostane rovno celý vlastný seriál pre novú streamovaciu službu Disney+. Jedná sa o druhý hraný seriál zo sveta Star Wars, ktorý Lucasfilm momentálne na novej platforme chystá. Tým prvým je The Mandalorian od Jona Favreaua.

Kristen Stewart

Zdroj: glisbandati.com

Hraje na akustickú a elektrickú gitaru, taktiež vie hrať na trúbku. Vo voľnom čase sa venuje fotografovaniu.

Sean Bean

Zdroj: wall.alphacoders.com

Na mnohé lokácie sa musel štáb filmu Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa (2001) dopravovať helikoptérou. Sean Bean (Boromir) má však strach z lietania. Pri natáčaní scény, kedy Spoločenstvo prekračuje Mlžné hory, strávil radšej každé ráno dve hodiny šplhaním na vrchol hory oblečený už ako Boromir.

Joseph Gordon-Levit

Snowden
Zdroj: theguardian.com

Hneď prvý natáčací deň čakalo na predstaviteľa hlavného hrdinu Snowdena (2016), Josepha Gordon-Levitta, prekvapenie. Bez akýchkoľvek príprav sa podrobil vojenskému tréningu, ktorý taktiež pôvodne absolvoval aj Snowden.

Viggo Mortensen

Kedy si pozrieme seriál Pán Prsteňov?
Zdroj: maxim.com

Mortensen bol určite najviac zraneným hercom počas natáčania Pán prsteňov: Dve veže (2002). Počas intenzívnej bitky si odštiepil zub a po kopnutí do prilby si zlomil pár prstov na nohe. Najvážnejšie to však bolo pri natáčaní vodnej scény, kde sa Mortensen zmietal v prúde a takmer sa utopil.

Daniel Radcliffe

herci z filmovej série Harry Potter daniel radcliffe
Zdroj: palacecinemas.com

Daniel Radcliffe sa na rolu vo filme Stratený v džungli (2017) pripravoval tak, že denne jedol jedno kuracie prso a jednu proteínovú tyčinku, doplnené veľkým množstvom kávy a cigariet.

Nicole Kidman

Nicole Kidman
Zdroj: ign.com

Vlastní súkromný tryskáč, ktorý vo svojom voľnom čase sama pilotuje.

Ryan Reynold

Film Green Lantern Corps napíše samotný tvorca DC komiksov
Zdroj: screenrant.com

Vďaka role vo filme Green Lantern (2011) sa zoznámil so svojou súčasnou manželkou, herečkou Blake Lively.

Pedro Pascal

Pedro Pascal vo Wonder Woman 2
Zdroj: youtube.com

Skutočný Javier Pena zobral svojho seriálového (Narcos) predstaviteľa Pedra Pascala do DEA akadémie, aby videl, ako prebieha tréning budúcich agentov. Mnohí z prítomných boli fanúšikovia seriálu Game of Thrones, kde Pascal stvárnil Oberyna Martella a fotili si s ním selfie.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -