Tom Cruise mení históriu kinematografie: Vo filme Top Gun 2 si skúsi niečo nevídané!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Film Top Gun 2 a odvážny Tom Cruise

Tom Cruise nám prezradil, že natáčanie filmu Top Gun 2: Maverick je v plnom prúde a herec má pred sebou obrovskú výzvu: naučiť sa pilotovať stíhačku! Cruise je známy tým, že svoje kaskadérske kúsky vykonáva sám, a tak tomu bude aj tentokrát. Nestarnúca hviezda bola totižto videná na hodinách lietania. Ak sa zdroje nemýlia, bude to po prvýkrát v histórii kinematografie, kedy bude herec pilotovať stíhačku na veľkom plátne.

Zdroj: dertransporter.deviantart.com

Film Top Gun 2 započal svoje natáčanie v okolí miest Los Angelos a San Diego, kde celý výrobný tím strávi niekoľko mesiacov. No vyzerá to tak, že celá výroba má menší „časový posun“. Niet sa čomu čudovať. Naučiť sa pilotovať bojovú stíhačku nebude jednoduché, ale určite to znie bláznivo. Pre zaujímavosť, herec má licenciu na lietanie a vo vzduchu si to už skúsil. Takto sa k celej situácii vyjadrila produkcia filmu:

„Toma všetci poznajú ako toho, ktorý si svoje kaskadérske kúsky robí sám. Film Top Gun 2 tomu nebude výnimkou. Snaží sa urobiť akčné pasáže tak realistické, ako sa len dá.“

Môže za meškanie Tom Cruise a jeho tréning vo vzduchu?

Na internete sa objavil článok, v ktorom sa píše o zmene dátumu uvedenia filmu do kín. Dôvodom má byť práve Cruisova príprava na natáčanie. Správa nebola nikdy oficiálne potvrdená, ale zmysel to dáva a meškanie sa dá pochopiť. Neznámy zdroj napísal:

„Nemôže hrať za seba vo všetkých leteckých pasážach. Je to veľmi nebezpečné. Ale niektoré z nich môže spraviť, čo z neho urobí prvým hercom v histórii kinematografie, ktorý také niečo dokázal. Produkcia filmu nemôže riskovať priebeh natáčania, nedajbože zdravie ich hlavnej postavy.“

Zdroj: quirkybyte.com

Ako už všetci vieme, premiéra filmu Top Gun 2 bola posunutá o jeden celý rok. To dáva tvorcom možnosť využiť lepšie vojenské technológie ako boli v minulosti. A ak je to celé pravda, Tom Cruise nemá ľudské hranice a adrenalín musí jednoducho milovať. Pred nejakým časom sa k nám dostali fotografie, ako sedí na motocykli, a preto verím, že sa čoskoro ukážu ďalšie. Dočkáme sa herca v kokpite stíhačky? Neostáva nič iné ako si počkať!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -