TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #35

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #35

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Carrie Fisher

Zdroj: Schmoe Knows

Tvorcovia filmu Star Wars: Epizóda IX spolu s Lucasfilmom rozhodli, že po smrti Carrie Fisher už nepoužijú natočený materiál, v ktorom figurovala postava princeznej Leiy. Neskôr sa však rozhodli, že Carrie Fisher sa vo filme predsa len objaví, a to za použitia záberov, ktoré neboli využité vo filme Star Wars: Sila sa prebúdza (2015).

Dolph Lundgren

Dolph Lundgren
Zdroj: geektyrant.com

K filmu Creed II (2018) sa vyjadril predstaviteľ Ivana Draga, Dolph Lundgren. Ten povedal, že z počiatku nechcel vo filme hrať. Nechcel pošľapať odkaz ikonickej postavy. Ale scenár bol tak dobrý, že Dolph nemohol odmietnuť.

Johnny Depp

Zdroj: anoncraft.com

Proti obsadeniu Johnnyho Deppa do filmu Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny (2018) kolovala po internete petícia po tom, čo vyšlo najavo, že sa jeho bývalá manželka Amber Heard stala obeťou domáceho násilia. Spisovateľka a scenáristka J. K. Rowling aj režisér David Yates sa herca zastali a utvrdili jeho pozíciu v roli Grindelwalda.

Emily Blunt

Nový trailer na Návrat Mary Poppins!
Zdroj: peopleenespanol.com

V Nočnej Show Craiga Fergusona priznala, že trpí neustálym nutkaním dotknúť sa každého dreva, ktoré vidí. Táto posadnutosť môže niekedy byť jedným zo symptómov obsedantno kompulzívnej poruchy.

Tom Hanks

Zdroj: denverpost.com

Začínal ako Santa Claus v obchodnom dome, tiež si zarábal predajom zmrzliny, popcornu, orieškov, alebo ako hotelový poslíček.

Mark Wahlberg

zdroj: screenrant

Bol obvinený z vraždy a strávil 45 dní vo väzení za rasistický útok.

Dwayne Johnson

dwayne the rock johnson prezident
The Rock si vybudoval úspešnú hereckú kariéru a v súčastnosti je jedným z navyhľadávanejších hercov; Zdroj: weeatfilms.com

Dwayne Johnson začiatkom roka 2015 s kamarátom pripravil veľké prekvapenie pre jedného fanúšika. Pôvodný plán bol, že príde na jeho svadbu, ale The Rock chcel spraviť viac a tak si vybavil papiere, aby pár mohol zosobášiť.

Bryce Dallas Howard

Bryce Dallas Howard
Zdroj: pageone.ph

Nikdy neskúsila ani hlt alkoholu.

Arnold Schwarzenegger

Zdroj: hdwallpapers.in

Je známe, že sa počas víkendov viackrát vlámal do fitness centra, aby tam mohol cvičiť, aj keď bolo zatvorené.

Joel Kinnaman

Joel Kinnaman
Zdroj: noticiasaominuto.com.br

Joel Kinnaman, predstaviteľ hlavného hrdinu Takeshiho Kovacse v seriáli Altered Carbon, musel stráviť každé ráno 90 minút v maskérni, aby maskéri zakryli jeho tetovania na tele.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -