TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #35

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #35

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Carrie Fisher

zosnulá Carrie Fisher star wars 9
Zdroj: Schmoe Knows

Tvorcovia filmu Star Wars: Epizóda IX spolu s Lucasfilmom rozhodli, že po smrti Carrie Fisher už nepoužijú natočený materiál, v ktorom figurovala postava princeznej Leiy. Neskôr sa však rozhodli, že Carrie Fisher sa vo filme predsa len objaví, a to za použitia záberov, ktoré neboli využité vo filme Star Wars: Sila sa prebúdza (2015).

Dolph Lundgren

Dolph Lundgren
Zdroj: geektyrant.com

K filmu Creed II (2018) sa vyjadril predstaviteľ Ivana Draga, Dolph Lundgren. Ten povedal, že z počiatku nechcel vo filme hrať. Nechcel pošľapať odkaz ikonickej postavy. Ale scenár bol tak dobrý, že Dolph nemohol odmietnuť.

Johnny Depp

thor: ragnarok tržby
Zdroj: anoncraft.com

Proti obsadeniu Johnnyho Deppa do filmu Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny (2018) kolovala po internete petícia po tom, čo vyšlo najavo, že sa jeho bývalá manželka Amber Heard stala obeťou domáceho násilia. Spisovateľka a scenáristka J. K. Rowling aj režisér David Yates sa herca zastali a utvrdili jeho pozíciu v roli Grindelwalda.

Emily Blunt

Nový trailer na Návrat Mary Poppins!
Zdroj: peopleenespanol.com

V Nočnej Show Craiga Fergusona priznala, že trpí neustálym nutkaním dotknúť sa každého dreva, ktoré vidí. Táto posadnutosť môže niekedy byť jedným zo symptómov obsedantno kompulzívnej poruchy.

Tom Hanks

tom hanks bios
Zdroj: denverpost.com

Začínal ako Santa Claus v obchodnom dome, tiež si zarábal predajom zmrzliny, popcornu, orieškov, alebo ako hotelový poslíček.

Mark Wahlberg

zdroj: screenrant

Bol obvinený z vraždy a strávil 45 dní vo väzení za rasistický útok.

Dwayne Johnson

dwayne the rock johnson prezident
The Rock si vybudoval úspešnú hereckú kariéru a v súčastnosti je jedným z navyhľadávanejších hercov; Zdroj: weeatfilms.com

Dwayne Johnson začiatkom roka 2015 s kamarátom pripravil veľké prekvapenie pre jedného fanúšika. Pôvodný plán bol, že príde na jeho svadbu, ale The Rock chcel spraviť viac a tak si vybavil papiere, aby pár mohol zosobášiť.

Bryce Dallas Howard

Bryce Dallas Howard
Zdroj: pageone.ph

Nikdy neskúsila ani hlt alkoholu.

Arnold Schwarzenegger

Zdroj: hdwallpapers.in

Je známe, že sa počas víkendov viackrát vlámal do fitness centra, aby tam mohol cvičiť, aj keď bolo zatvorené.

Joel Kinnaman

Joel Kinnaman
Zdroj: noticiasaominuto.com.br

Joel Kinnaman, predstaviteľ hlavného hrdinu Takeshiho Kovacse v seriáli Altered Carbon, musel stráviť každé ráno 90 minút v maskérni, aby maskéri zakryli jeho tetovania na tele.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -