TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #48

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #48

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Kevin Costner

Kevin Costner
Zdroj: thereisnosanityclause.com

Herec Kevin Costner odmietol úlohu vo filme Platoon (1986), pretože veril, že išlo o urážku voči americkým vojakom. Jeho vlastný brat bol totižto vojenským veteránom z Vietnamu.

Liam Neeson

liam neeson kenobi star wars
Zdroj: time.com

Všetky rámy dverí vo filme Star Wars: Epizóda I museli byť prestavané, pretože Liam Neeson bol moc vysoký. Produkcia filmu sa tak zvýšila o ďalších 150 tisíc amerických dolárov.

James Cameron

James Cameron
Zdroj: amc.com

Režisér James Cameron bol bezdomovcom, keď písal scenár k filmu Terminátor. Práve na tento film predal za 1 dolár, pod podmienkou, že môže film režírovať.

Jonah Hill

Jonah Hill
Zdroj: wallpaperscraft.com

Herec Jonah Hill šnupal počas natáčania filmu Vlk z Wall Street toľko falošného kokaínu, že z toho dostal bronchitídu.

Jim Carrey

blbý a blbší jim carrey jeff daniels
Zdroj: timeout.com

Jim Carrey dostal za film Blbý a blbší zaplatené 7 miliónov amerických dolárov, zatiaľ čo si jeho kolega Jeff Daniels zarobil iba 50 tisíc dolárov.

Steven Spielberg

Steven Spielberg
Zdroj: geektyrant.com

Režisér Steven Spielberg dokončil svoj titul 33 rokov po tom, čo ho vylúčili. Podarilo sa mu to tým, že film Schindlerov zoznam použil ako svoju finálnu prácu.

Benedict Cumberbatch

Benedict Cumberbatch Thomas Edison
Zdroj: sheknows.com

Benedict Cumberbatch, ktorý v seriáli Sherlock stvárňuje Sherlocka Holmesa, je vzdialeným príbuzným Sira Arthura Conana Doylea, ktorý túto postavu vymyslel.

Michael Jackson

Michael Jackson
Zdroj: taringa.net

Michael Jackson sa snažil kúpiť Marvel Comics len preto, aby si mohol zahrať Spider-Mana vo vlastnom filme, ktorý by produkoval.

Antonio Banderas

Zdroj: obrazky.4ever.sk

Herec Antonio Banderas sa pripravoval na film Zorro: Tajomná tvár takým spôsobom, že 4 mesiace cvičil šermovanie v Španielsku s olympijským tímom.

Sylvester Stallone

Rocky
Zdroj: ew.com

Sylvester Stallone napísal scenár ku filmu Rocky za 3 a pol dňa. Celý scenár napísal ručne, pomocou pera značky Bic.

Zdroj: factslides.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -