Netflix nám omylom prezradil, kedy si pozrieme novú sériu Marvelovky The Punisher!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Prvá séria seriálu The Punisher k nám dorazila ešte koncom roka 2017. Kriticky úspešný príbeh slúžil ako spin-off ku spolupráci Netflixu a Marvelu pod názvom Daredevil. Frank Castle síce začal ako záporák práve v tomto seriáli, no fanúšikovia a kritici si ho veľmi rýchlo obľúbili. Skvelý výkon herca Jona Bernthala a krvavý prístup zaručili, že Punisher dostal vlastný seriálktorý bude už onedlho pokračovať druhou sériou!

Druhá séria The Punisher: Teaser

Marvel do sveta vypustil oficiálny teaser trailer ku druhej sérii seriálu The Punisher, ktorý si môžete pozrieť nižšie. Je presne tým, čo by sme očakávali. Mysteriózna postava (pravdepodobne Frank Castle) zapaľovačom zapaľuje omilostenie od svojich zločinov, ktoré dostal v prvej sérii. Popol sa premení na ikonickú lebku Punishera a rozlúči sa s nami nápis „coming soon“ – teda „už čoskoro.“

Čo však znamená coming soon? V svete Marvelu by sme mohli vypísať neskutočne široké časové okno, no vďaka Netflixu a Tweetu, ktorý už bol vymazaný, poznáme presný dátum vydania. Vyzerá to tak, že niekto, kto má prístup k oficiálnemu účtu regiónov stredného východu a severnej Afriky, omylom zverejnil plán premiér. Na ňom je jasne vidno, že druhá séria seriálu The Punisher dorazí už 18. januára!

Zdroj: screenrant.com

Máme sa však pripraviť na sklamanie – ukončenie Punishera po jeho druhej sérii? Ako sme rozoberali minule, Marvel seriály of Netflixu majú vážny problém. Sledovanosť neustále klesá, čo bol jeden z dôvodov, prečo boli zrušené aj šou Daredevil, Iron Fist a Luke Cage. Zatiaľ však nepredbiehajme udalosti a tešme sa z nového Punishera. Už o menej ako tri týždne sa dozvieme, či jeho druhá séria splní očakávania a vyrovná sa fantastickej prvej sérii.

Budete sledovať druhú sériu seriálu The Punisher, ktorá na Netflix dorazí 18. januára? Myslíte si, že po premiére sa aj táto postava „dočká“ oficiálneho zrušenia? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: twitter.com, screenrant.com, Netflix

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -