Luke Cage sa ruší a na tretiu sériu môžeme zabudnúť! Čo to ale znamená?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Luke Cage sa ruší!

Boli to dvaja kamaráti a spolu aj odchádzajú. Tak ako sme vám pred týždňom oznámili ukončenie seriálu Iron Fist zo série Defenders, presne tak vám oznamujeme aj ukončenie seriálu Luke Cage. Práve dnešným dňom sa ho totižto stanica Netflix oficiálne rozhodla vyškrtnúť z ich pripravovaného rozvrhu a my tu tak máme ďalšieho hrdinu, ktorý skončil úplne predčasne. My si však myslíme, že by sme nemali prečo smútiť.

Podľa nás totižto tieto informácie znamenajú len jedno. Netflix si pre nás pripravuje ich spoločný seriál. Ešte raz zopakujem, že je to len naša teória, no my veríme, že bude pravdivá, ak chce Netflix s Defendermi ešte vôbec nejaký prepojený svet mať. V komiksoch sa totižto títo dvaja hrdinovia objavujú vo vlastnej spoločnej sérii s názvom Heroes for Hire.

Luke Cage druhá séria trailer
Luke Cage končí druhou sériou; Zdroj: youtube.com

Práve preto veríme, že tvorcovia využijú čo môžu a čoskoro ich šupnú do jedného samostatného seriálu. Bolo by to určite najrozumnejšie a najlepšie riešenie, keďže každý by si mohol pokračovať vo svojich dejových linkách a iba na bitky by tu boli spolu (a občasné hlášky). Určite by to však potešilo aj fanúšikov, keďže treba uznať, že epizódy či už z Defenders alebo druhej série Luka Cagea, kde sa títo dvaja objavili spolu, boli nepochybne najlepšie.

Herci majú medzi sebou skvelú chémiu a my veríme, že sa tohoto projektu v budúcnosti dočkáme. Zatiaľ však nechceme hovoriť nič oficiálne, takže musíme to brať tak, že obaja sa práve rozlúčili so svojim miestom na Netflixe a ťahanie tohto tímu ostáva už len na Daredevilovi a Jessice Jones.

Čaká nás Heroes for Hire?; Zdroj: geektyrant.com

Čo hovoríte na zrušenie seriálu Luke Cage? Tiež je to podľa vás len začiatok jeho nového spoločného seriálu s Iron Fistom? Mali ste tento seriál radi? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -