Seriál Iron Fist bol zrušený a tretiu sériu nikdy neuvidíme! Ako na túto správu reaguje hlavný herec?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Seriál Iron Fist bol zrušený!

Hovoril nám to miliónkrát, epizódu za epizódou, no nakoniec aj tak pravdu nemal. Iron Fist nie je nesmrteľný, aspoň nie v rukách Netflixu. Pre všetkých fanúšikov tohto seriálu včera prišla veľmi smutná správa, keďže Iron Fist sa novej série už nikdy nedočká. Netflix sa rozhodol na základe nepriaznivých recenzií a asi aj slabšej sledovanosti celý seriál ukončiť.

Ide teda určite o neplánovanú dieru v harmonograme Marvel TV, ktorá určite mala so seriálom ešte nejaké plány. Oni v tom však slovo už očividne nemajú. Každopádne, je viac než isté, že Iron Fista si ešte v našich domácnostiach užijeme, keďže určite časom dostaneme pokračovanie tímovky Defenders. Ďalej sa špekuluje ešte o vytvorení seriálu Heroes for Hire, kde by bol hlavným hrdinom práve on spolu s Lukom Cageom. Predstaviteľ Iron Fista, Finn Jones sa už ale na svojom Instagrame podelil o svoje pocity ohľadom zrušenia seriálu.

„S každým koncom prichádza nový začiatok. Cítim neskutočnú lásku a rešpekt ku všetkým, čo sa na oboch sériách tohto seriálu podieľali. Brániť najúžasnejšie mesto na svete spolu s najtalentovanejšími a najmilšími ľuďmi bola neskutočná česť a radosť. Som šťastný, že som sa na túto cestu vydal a som veľmi vďačný za vašu neustálu podporu.“ – Finn Jones

Uvidíme teda, čo všetko sa vlastne Netflix ešte rozhodne s touto postavou urobiť. Určite však neveríme, že by nechali Iron Fista len tak zmiznúť. To však neplatí o vedľajších postavách seriálu, ktoré týmto definitívne skončili. Prvá séria Iron Fista sa teda stala prvým prepadákom z dielne Marvel TV, keďže na Rottentomatoes si vyslúžila chabých 19%. Druhá sa síce rapídne zvýšila, avšak stále ostala v zelených číslach s hodnotením 53%. Zrušenie seriálu je teda pochopiteľné.

Čo hovoríte na zrušenie seriálu Iron Fist? Myslíte si, že to znamená kompletné ukončenie postavy Dannyho Randa? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -