Seriál Iron Fist bol zrušený a tretiu sériu nikdy neuvidíme! Ako na túto správu reaguje hlavný herec?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Seriál Iron Fist bol zrušený!

- Advertis

Hovoril nám to miliónkrát, epizódu za epizódou, no nakoniec aj tak pravdu nemal. Iron Fist nie je nesmrteľný, aspoň nie v rukách Netflixu. Pre všetkých fanúšikov tohto seriálu včera prišla veľmi smutná správa, keďže Iron Fist sa novej série už nikdy nedočká. Netflix sa rozhodol na základe nepriaznivých recenzií a asi aj slabšej sledovanosti celý seriál ukončiť.

Ide teda určite o neplánovanú dieru v harmonograme Marvel TV, ktorá určite mala so seriálom ešte nejaké plány. Oni v tom však slovo už očividne nemajú. Každopádne, je viac než isté, že Iron Fista si ešte v našich domácnostiach užijeme, keďže určite časom dostaneme pokračovanie tímovky Defenders. Ďalej sa špekuluje ešte o vytvorení seriálu Heroes for Hire, kde by bol hlavným hrdinom práve on spolu s Lukom Cageom. Predstaviteľ Iron Fista, Finn Jones sa už ale na svojom Instagrame podelil o svoje pocity ohľadom zrušenia seriálu.

„S každým koncom prichádza nový začiatok. Cítim neskutočnú lásku a rešpekt ku všetkým, čo sa na oboch sériách tohto seriálu podieľali. Brániť najúžasnejšie mesto na svete spolu s najtalentovanejšími a najmilšími ľuďmi bola neskutočná česť a radosť. Som šťastný, že som sa na túto cestu vydal a som veľmi vďačný za vašu neustálu podporu.“ – Finn Jones

Uvidíme teda, čo všetko sa vlastne Netflix ešte rozhodne s touto postavou urobiť. Určite však neveríme, že by nechali Iron Fista len tak zmiznúť. To však neplatí o vedľajších postavách seriálu, ktoré týmto definitívne skončili. Prvá séria Iron Fista sa teda stala prvým prepadákom z dielne Marvel TV, keďže na Rottentomatoes si vyslúžila chabých 19%. Druhá sa síce rapídne zvýšila, avšak stále ostala v zelených číslach s hodnotením 53%. Zrušenie seriálu je teda pochopiteľné.

Čo hovoríte na zrušenie seriálu Iron Fist? Myslíte si, že to znamená kompletné ukončenie postavy Dannyho Randa? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

1 COMMENT

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť