Osobnosti

TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #50

Zaujímavé fakty o osobnostiach #50

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Rami Malek

Rami Malek ako Freddie Mercury

Zdroj: ew.com

Herec Rami Malek vyhral pred pár dňami svoj prvý Zlatý glóbus, a to hneď v kategórii najlepší herec – dráma. Dostal ho za úlohu Freddieho Mercuryho vo filme Bohemian Rhapsody.

Awkwafina

Awkwafina

Zdroj: washingtonpost.com

Speváčka a raperka Awkwafina má rozbehnuté na poriadnu hereckú kariéru. Minulý rok si zahrala vo filmoch Debbina 8 a Šialene bohatí Aziati, zatiaľ čo najnovšie informácie hovoria, že sa budúci rok ukáže v pokračovaní filmu Jumanji: Vitajte v džungli!

Chris Hemsworth

Thor s krátkymi vlasmi

Zdroj: empire.com

Chris Hemsworth (Thor) musel kvôli filmu Zlé časy v El Royale schudnúť až 13 kilo svalov. Tie potreboval pri natáčaní filmu Avengers: Endgame, ktorý uvidíme tento rok.

Sophie Turner

sophie turner nahá

Zdroj: pickywallpapers.com

Herečka Sophie Turner, predstaviteľka Sansy Stark v seriáli Game of Thrones je prírodná blondína a kvôli tejto úlohe si necháva vlasy zafarbovať na ryšavo.

Dwayne “The Rock” Johnson

the rock tržby v kinách

Zdroj: hdwallsource.com

Dwayne Johnson v rozhovore prehlásil, že by sa vo filme The Expendables 4 rád objavil, ale pod podmienkou, že bude hrať zápornú postavu.

James Wan

režisér james wan

Zdroj: moviehole.net

Režiséra Jamesa Wana k Aquamanovi prilákalo to, že sa jednalo o zatiaľ neznámeho hrdinu, a preto v ňom Wan cítil príležitosť natočiť niečo nového a neopozeraného.

Tessa Thompson

ženské komiksové postavy tessa thompson valkyrie

Zdroj: collider.com

Tessa Thompson (Bianca) stvárnila vo filme Creed II speváčku, kedy dokonca spievala Adonisovi jeho nástupnú pieseň. Nie je to náhoda, herečka spieva aj v skutočnom živote v electro indie kapele a skladby z filmu sama naspievala.

Dave Bautista

Bude bývalí wrestler dobrou náhradou?

Zdroj: nerdreactor.com

Zatiaľ čo je film Strážcovia galaxie 3 v nedohľadne, herec Dave Bautista si našiel náhradu. Zahrá v pripravovanom filme Duna od režiséra Denisa Villeneuvea. V minulosti s ním pracoval už na filme Blade Runner 2049. Pridáva sa tak k hereckému obsadeniu zloženému z Timothée Chalameta a Rebecci Ferguson.

Clint Eastwood

režisér Clint Eastwood

Zdroj: Ivan Nikolov/WENN.com

V roku 1984 bol druhý rok po sebe menovaný, ako komerčne najúspešnejší hviezda sveta. Tiež išlo o jeho šestnáste umiestnení v prvej desiatke, čo sa do tej doby žiadnemu žijúcemu hercovi nepodarilo.

Tim Allen

Tim Allen

Zdroj: hdnicewallpapers.com

V roku 1980 bol odsúdený na pobyt za mrežami. Za pokus predať kokaín v hodnote 43-tisíc amerických dolárov vyfasoval 28 mesiacov v Sandstoneskej väznici v Minnesote.

Zdroj: csfd.cz

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Osobnosti

  "Nemal som slov..." Aký má tvorca Thanosa názor na film Avengers: Endgame?

  Osobnosti

  FOTO: 19 známych hercov kedysi a dnes. Ktorá premena váš šokovala najviac?

  Osobnosti

  Autor hry Death Stranding Hideo Kojima chce natočiť celovečený film

  Osobnosti

  Herec Robert Downey Jr. si nakoniec ide po Oscara za film Avengers: Endgame

  Pridaj komentár