TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #6

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #6

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Robert Downey Jr.

Tony Stark bol na konci filmu Iron Man 3 urobený celý pomocou CGI technológie!
Zdroj: variety.com

Ako 16 ročný ostal mladý Robert po škole pretože zobral spolužiakovi komiks, ktorý následne roztrhal a vynadal mu do nerdov . No a, čo čert nechcel komiks niesol názov „The invincible Iron Man„.

Scarlett Johansson

Film Black Widow privíta prvú sólovú Marvel režisérku!
Zdroj: blogboard.net

Vedeli ste, že sa Scarlett okrem herectva venovala aj spevu? V roku 2008 vydala CD s názvom „Anywhere I Lay My Head„. Žánrovo ide o zmes Pop/Blues/Indie Folk. O rok neskôr hosťovala na CD Pete Yorna s názvom „Break Up„.

Chris Evans

captain america avengers infinity war dĺžka
Zdroj: saturn.sk

Tvorcovia filmu Deadpool 2 chceli, aby si Chris Evans zahral cameo v tomto filme. Mal hrať Human Torcha z Fantastickej štvorky (2005). Zvažovala sa aj účasť z reštartu Fantastickej štvorky (2015). Ilustrátor Alexander Lozano behom príprav vytvoril concept arty s novými kostýmami. Po premiére svoju prácu zverejnil na svojom instagramovom profile.

Elizabeth Olsen

herečka elizabeth olsen kostým scarlet witch
Zdroj: reddit.com

Niektorí ľudia si stále neuvedomujú, že Elizabeth Olsen nepatrí medzi slávne „dvojičky Olsenové„. Dvojičky sú totižto Mary-Kate a Ashley, pričom Elizabeth je ich mladšia sestra.

Chris Hemsworth

Thor s krátkymi vlasmi
Zdroj: empire.com

Okrem hrania Thora má herec Chris Hemsworth aj vlastnú prax s používaním kladiva. V Austrálii totižto niekoľko rokov pracoval ako robotník na stavbe.

Tessa Thompson

Zdroj: collider.com

Herečka Tessa Thompson stvárnila v Marvel Cinematic Universe vôbec prvú postavu patriacu do LGBTQ komunity. Jej postava Valkyrie z filmu Thor: Ragnarok (2017) je totižto bisexuálna.

Michael B. Jordan

killmonger jazvy
Zdroj: inverse.com

Michael B. Jordan, ktorý vo filme Black Panther (2018) stvárnil postavu Killmongera, strávil každý deň dve a pol hodiny pri make-upe, zatiaľ čo návrhár Joel Harlow a traja ďalší umelci naniesli na hornú časť tela 90 individuálne tvarovaných silikónových foriem. Tento proces aplikácie „zúženia“ znamená prenesenie každej formy a následne premiešanie a maľovanie tak, aby odpovedalo jeho tónu pleti.

Zoe Saldana

fotky z Guardians of the Galaxy 2
Zdroj: Marvel

Gamora (Zoe Saldana) povedala vo filme Strážcovia Galaxie (2014), že netancuje. V skutočnosti je však herečka profesionálne trénovanou baletkou.

Idris Elba

zdroj: hdqwalls.com

Do role Agenta 007 pre film Bond 25 (2019) bol zvažovaný aj herec Idris Elba. Išlo by tak o vôbec prvého čierneho Jamesa Bonda. Herec však nakoniec sám potvrdil, že sa ním nestane.

Brie Larson

A nejak takto by mohla vyzerať Brie v obleku Captain Marvel
Zdroj: minhavisaodocinema.blogspot.sk

Pre Brie Larson je postava Captain Marvel vôbec prvou komiksovou úlohou, ktorú stvárnila. Taktiež pôjde o vôbec prvý sólový film ženskej postavy v Marvel Cinematic Universe.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -