4 úžasné spôsoby, ako môže film Black Widow ovplyvniť budúcnosť celého MCU

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

4 spôsoby, ako môže film Black Widow ovplyvniť MCU

Film Black Widow je veľmi dôležitou súčasťou Marvel Cinematic Universe, čoho dôkazom je aj fakt, že pôjde o prvý film Štvrtej fázy. Aj napriek tomu však ide o prequel, ktorý nás vráti spať do minulosti, konkrétne medzi udalosti Captain America: Civil WarAvengers: Infinity War. Práve z tohto dôvodu si množstvo fanúšikov nevie predstaviť, ako zapadne do Štvrtej fázy. Prinášame vám preto 4 spôsoby, ako môže Black Widow ovplyvniť budúcnosť celého MCU.

Nemáme síce žiadnu vešteckú guľu, ani nič podobné, a preto musíte brať nasledujúce vety s jemnou rezervou. Podľa toho, čo o projekte zatiaľ vieme a čo naznačujú prvé indície, by to ale mohlo vyzerať nasledovne:

Yelena by sa mohla stať novou Black Widow

Hrdina odovzdávajúci svoj plášť niekomu inému je dlho zaužívaným zvykom v komiksových príbehoch. V nich sme napríklad mohli vidieť viacero predstaviteľov Spider-Mana alebo Kapitána Ameriku. Keďže sa Natasha Romanoff obetovala pre Kameň duše v snímke Avengers: Endgame, svet potrebuje novú Black Widow. Najhorúcejšou kandidátkou na túto pozíciu je Yelena Belova, ktorú hrá Florence Pugh.

Black Widow Yelena
Zdroj: cinemablend.com

V komiksoch je Yelena priamo vycvičená, aby sa zhostila tejto dôležitej role. Po zhliadnutí trailerov to vyzerá, že podobný osud čaká aj jej verziu na striebornom plátne. Yelena si prešla tým istým Red Room výcvikom ako Natasha a dokonca boli obe vychovávané ako sestry. Bola by tak viac než perfektnou náhradníčkou. Poslednou otázkou tak zostáva, kde bola mladšia zo sestier počas udalostí Infinity WarEndgame. Odpovede sa možno dočkáme vo filme.

MCU nám možno odhalí kus svojej tajnej histórie vo forme flashbackov

Od svojho uvedenia v Iron Man 2 je Natasha Romanoff jednou z najzáhadnejších postáv MCU. Jej príbeh nám bol predstavovaný len formou rôznych útržkov počas jej vedľajších úloh. To samozrejme zmení jej vlastný film a my sa o tejto zaujímavej hrdinke dozvieme oveľa viac.

Thunderbolt Ross
Zdroj: thegww.com

Vďaka trailerom a rozhovorom vieme, že Natasha odhalí svoju históriu s postavou menom Thaddeus „Thunderbolt“ Ross kvôli konflikte v Sokovii. Taktiež vieme aj to, že Ray Winstone si zahrá Generála Dreykova, ktorého môžete poznať z prvých Avengers (2012). Bude veľmi zaujímavé sledovať, aké ďalšie osobnosti sa v snímke nakoniec objavia.

Taskmaster nemusí byť len záporákom na jeden film

Taskmaster je mimoriadne zaujímavá postava, ktorá má úžasné schopnosti. Medzi fanúšikmi je veľmi obľúbený. Ako sme vám už priniesli v minulom článku, stačí mu chvíľka pozorovania a vie napodobniť bojový štýl úplne kohokoľvek. Ide tak o jedného z najlepších bojovníkov histórii Marvel komiksov. Fakt, že sa objaví v Black Widow, je pre mňa osobne asi najočakávanejšia vec na celom projekte.

Taskmaster pazúry
Zdroj: polygon.com

Bola by ozajstná škoda zahodiť Taskmastera už po jednom filme a nevyužiť ho aj v ďalších príbehoch. Mohol by byť významnou postavou Štvrtej fázy. Nezostáva nám nič iné, než mu držať palce. Jednou z najväčších chýb Tretej fázy totiž bolo, že sa v nej objavilo veľa jednorazových záporákov, ktorí nakoniec nemali skoro žiadny vplyv na budúcnosť tohto vesmíru. Možno práve to sa bude snažiť Disney zmeniť.

Viac sa môžeme dozvedieť aj o Hawkeyeovi

Pred tým, ako sa dali Avengers dokopy, jeden druhého vôbec nepoznali. To však neplatilo o Hawkeyeovi a Black Widow. Ukázalo sa, že majú spolu dlhú históriu. O tejto ich histórii ale vieme len veľmi málo. Mohli by sme sa dozvedieť nové informácie či už o spomínanej misii v Budapešti alebo o samotnom lukostrelcovi.

Hawkey
Zdroj: as.com

Páčia sa vám tieto 4 spôsoby, ako môže Black Widow ovplyvniť MCU, alebo vás napadajú aj nejaké ďalšie? Vyjadrite sa do komentárov.

Zdroj: cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -