Filmy

Ako vyzerá kostým Taskmastera z filmu Black Widow? Najnovšia fotografia odhaľuje všetky detaily

Film Black Widow sa síce dočkal nechceného presunu kvôli šíriacej sa pandémii, ale tvorcovia nám opäť odhalili aspoň kúsok z jeho vnútra. Najnovšia fotografia odhaľuje kostým Taskmastera, kde môžeme túto zápornú postavu vidieť v plnej kráse.

V komiksoch má tento záporný hrdina schopnosti napodobňovať bojový štýl kohokoľvek, kto padne do jeho zvedavých očí. O tom, ako Taskmaster kopíruje schopnosti Avengerov, si môžeš prečítať tu. A už neostáva nič iné, ako sa detailnejšie pozrieť na spomínaný kostým.

Detailný pohľad na kostým Taskmastera z filmu Black Widow

Najnovšiu fotografiu zdieľal na Reddite užívateľ anilsoi11, ktorý ju dostal od britského filmového magazínu Empire. Aj keď na nej Taskmaster nerobí nič zaujímavého, je to jeden z najlepších pohľadov vôbec. Ak ste fanúšikmi MCU a zaujímate sa o najnovší filmový počin zo štúdia Disney, kostým Taskmastera na váš čaká nižšie v článku.

kostým Taskmastera Black Widow

Zdroj: i.redd.it

Kto je Taskmaster a čo všetko dokáže?

Záhadný Taskmaster, skutočným menom Tony Masters, má schopnosti, ktoré mu dovoľujú absorbovať vedomosti a ihneď tak môže replikovať bojové schopnosti kohokoľvek, s kým príde do styku. To z neho robí takmer neporaziteľného bojovníka a vojaka. Aj preto sa očakáva, že túto postavu pravdepodobne uvidíme viac ako len v jednom MCU filme.

Pomocou svojich schopností zaúčal hneď niekoľko zloduchov, poskokov a dokonca aj hrdinov. Keď si chcel vyčistiť svoj “štít”, začal pracovať ako bojový inštruktor pre americkú vládu.

black widow

Zdroj: geektyrant.com

Na aké postavy sa môžeme tešiť vo filme Black Widow?

Okrem hlavnej herečky sa môžeme tešiť na hercov ako David Harbour v úlohe Alexeja Shoskatova, známeho ako Red Guardian. Okrem neho uvidíme herečky Florence Pugh ako Yelenu Belovu a Rachel Weisz ako Melinu.

Príbeh filmu nám ukáže, čo Natasha Romanoff robila medzi udalosťami filmov Captain America: Civil War a Avengers: Infinity War, počas čoho sa jej do cesty pripletie ikonický komiksový antagonista Taskmaster.

Čo hovoríte na kostým Taskmastera vo filme Black Widow? Uvidíme film v digitálnej podobe alebo na striebornom plátne? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  Filmy

  Ryan Reynolds po filme Detektív Pikachu v ďalšej hernej adaptácii. O ktorú sa jedná?

  Filmy

  Filmy Matrix 4 a nový Batman môžu byť kvôli koronavírusu odložené. Máme sa báť?

  Filmy

  Hororový DC spin-off The Trench preskúma najhlbšie časti z podmorského sveta Atlantídy

  Filmy

  Avatar a séria Avengers sa vracajú do kín. Dokážu zachrániť kiná v Číne?

  Pridaj komentár