Ako vyzerá kostým Taskmastera z filmu Black Widow? Najnovšia fotografia odhaľuje všetky detaily

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Film Black Widow sa síce dočkal nechceného presunu kvôli šíriacej sa pandémii, ale tvorcovia nám opäť odhalili aspoň kúsok z jeho vnútra. Najnovšia fotografia odhaľuje kostým Taskmastera, kde môžeme túto zápornú postavu vidieť v plnej kráse.

V komiksoch má tento záporný hrdina schopnosti napodobňovať bojový štýl kohokoľvek, kto padne do jeho zvedavých očí. O tom, ako Taskmaster kopíruje schopnosti Avengerov, si môžeš prečítať tu. A už neostáva nič iné, ako sa detailnejšie pozrieť na spomínaný kostým.

Detailný pohľad na kostým Taskmastera z filmu Black Widow

Najnovšiu fotografiu zdieľal na Reddite užívateľ anilsoi11, ktorý ju dostal od britského filmového magazínu Empire. Aj keď na nej Taskmaster nerobí nič zaujímavého, je to jeden z najlepších pohľadov vôbec. Ak ste fanúšikmi MCU a zaujímate sa o najnovší filmový počin zo štúdia Disney, kostým Taskmastera na váš čaká nižšie v článku.

kostým Taskmastera Black Widow
Zdroj: i.redd.it

Kto je Taskmaster a čo všetko dokáže?

Záhadný Taskmaster, skutočným menom Tony Masters, má schopnosti, ktoré mu dovoľujú absorbovať vedomosti a ihneď tak môže replikovať bojové schopnosti kohokoľvek, s kým príde do styku. To z neho robí takmer neporaziteľného bojovníka a vojaka. Aj preto sa očakáva, že túto postavu pravdepodobne uvidíme viac ako len v jednom MCU filme.

Pomocou svojich schopností zaúčal hneď niekoľko zloduchov, poskokov a dokonca aj hrdinov. Keď si chcel vyčistiť svoj “štít”, začal pracovať ako bojový inštruktor pre americkú vládu.

black widow
Zdroj: geektyrant.com

Na aké postavy sa môžeme tešiť vo filme Black Widow?

Okrem hlavnej herečky sa môžeme tešiť na hercov ako David Harbour v úlohe Alexeja Shoskatova, známeho ako Red Guardian. Okrem neho uvidíme herečky Florence Pugh ako Yelenu Belovu a Rachel Weisz ako Melinu.

Príbeh filmu nám ukáže, čo Natasha Romanoff robila medzi udalosťami filmov Captain America: Civil War a Avengers: Infinity War, počas čoho sa jej do cesty pripletie ikonický komiksový antagonista Taskmaster.

Čo hovoríte na kostým Taskmastera vo filme Black Widow? Uvidíme film v digitálnej podobe alebo na striebornom plátne? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -