5 komerčných prepadákov, vďaka ktorým však vznikli tieto slávne páry! Takéto príbehy píše len sám život

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Nie všetky filmy môžu byť úspešné. Niektoré projekty sú bohužiaľ už od začiatku odsúdené na komerčný prepad. A pri takýchto veciach sa len málokedy nájde niečo pozitívne. Každopádne pri týchto neúspešných filmoch sa niečo pozitívne stalo. Pri ich nakrúcaní totiž vznikli slávne páry, ktoré svet dodnes zbožňuje. Dnes vám ukážeme, pri ktorom filme sa zoznámili Blake Lively a Ryan Reynolds alebo Jennifer Lopez a Ben Affleck.

1. Jennifer Lopez a Ben Affleck – Láska s rizikom (2003)

Jennifer Lopez a Ben Affleck
Zdroj: adme.media

Romantická komédia Láska s rizikom patrí medzi tie najznámejšie prepadáky v histórii. Aj vďaka účasti týchto hviezd mal film rozpočet až 75 miliónov dolárov a v kinách zarobil len 7 miliónov. Jennifer a Ben spolu zostali ešte ďalšie dva roky. Potom sa rozišli, no po 16 rokoch si k sebe opäť našli cestu a v súčasnosti sú svoji. Spojenie „Bennifer“ jednoznačne patrí medzi slávne páry, ktoré ľudia skrátka zbožňujú.

2. Jake Gyllenhaal a Reese Witherspoon – Unesený (2007)

Jake Gyllenhaal a Reese Witherspoon
Zdroj: adme.media

Tieto herecké hviezdy si spolu zahrali v trileri, ktorý však kritici zvozili pod čiernu zem. A to aj napriek tomu, že Reese Witherspoon a Jake Gyllenhaal sú nesmierne talentovaní umelci. Každopádne, chémiu z nakrúcania si preniesli aj do skutočného života. Začali spolu randiť a slávny herec bol dokonca pripravený požiadať „pravú blondínku“ o ruku. Reese však bola v tom čase uprostred rozvodu a radšej sa v tejto ťažkej chvíli chcela venovať svojim deťom, ako svojmu novému partnerovi. O Jakeovi však dodnes hovorí len v superlatívoch a tvrdí, že je to skrátka fantastický chlap.

3. Blake Lively a Ryan Reynolds – Green Lantern (2011)

Blake Lively a Ryan Reynolds slávne páry
Zdroj: adme.media

Akčný film od Warner Bros. a DC Comics stál neskutočných 200 miliónov a tieto dve gigantické spoločnosti pri tom prerobili 75 miliónov. Hlavnými hviezdami filmu boli Ryan Reynolds a Blake Lively. Pri nakrúcaní sa z nich stali priatelia, avšak ich vzťah sa začal až o rok neskôr, keď sa stretli na dvojitom rande na slepo. Odvtedy boli stále spolu a dnes patria medzi najobľúbenejšie páry na svete.

4. Jennifer Aniston a Justin Theroux – Wanderlust (2012)

Jennifer Aniston a Justin Theroux
Zdroj: adme.media

Milostná komédia o náprave vzťahu tvorcom absolútne nevyšla. A to aj napriek tomu, že medzi Jennifer a Justinom bola na plátne viditeľná chémia. V roku 2011, keď sa film nakrúcal, spolu začali chodiť a v roku 2015 sa vzali. Žiaľ ich manželstvo vydržalo len dva roky, no stále sú skvelí priatelia a vraj si často volajú cez FaceTime.

5. Kurt Russell a Goldie Hawn – Swing Shift (1984)

Kurt Russell a Goldie Hawn
Zdroj: adme.media

Táto dvojica sa poznala už od roku 1966, lenže skutočná iskra medzi nimi preskočila až pri nakrúcaní filmu Swing Shift. Goldie ani tak nelákal Kurtov dobrý výzor, ale skôr to, ako dobre sa správal k jej dvom deťom, ktoré mala s predošlým manželom. Film Swing Shift síce v kinách zlyhal, keď s rozpočtom 15 miliónov dolárov dokázal zarobiť len 7 miliónov. No na druhej strane vďaka tomuto filmu vznikol pár, ktorý drží pokope už viac ako 39 rokov. A to je oveľa viac, ako úspech hociktorého filmu.

Zdroj: adme.media

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -