7. hrací týždeň UniCup: Play-off Classic League a Prestige League je v plnom prúde

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

UniCup Prestige League

LoL

7. hrací týždeň UniCup Prestige League LoL
7. hrací týždeň UniCup Prestige League LoL; Zdroj: lancraft.cz

V minulom týždni sme sa konečne dočkali prvých zápasov v play-off UniCup Prestige League v League of Legends. Vyrovnanú prvú mapu v zápase EUBA Esport proti UNIZA esports vystriedala dominantnejšia hra EUBA a tím z Bratislavy tak zvíťazil 2:0.

Druhý zápas víťazne ovládol tím z TUKE 2:0, a to aj napriek vyrovnanej hre od hráčov UCM.

CS:GO

7. hrací týždeň UniCup Prestige League CS:GO
7. hrací týždeň UniCup Prestige League CS:GO; Zdroj: lancraft.cz

V poslednom týždni skupín sme poznali aj šesticu play-off v CS:GO. Favoritov Comenius esport a UCM TEDI Bears doplnili tímy EUBA Esport, Esport UPJŠ, Esport TUKE a UKF E-sports.

V tomto týždni tak na vás čakajú streamované zápasy druhej časti League of Legends pavúka a pri CS:GO úvodné zápasy. Všetky budú štartovať od 15:00, pričom League of Legends sa predstaví 11.12. (sobota) a CS:GO 12.12. (nedeľa). Vysielať sa bude na Twitchi UniCupu.

UniCup Classic League

LoL

7. hrací týždeň UniCup Classic League LoL
7. hrací týždeň UniCup Classic League LoL; Zdroj: lancraft.cz

Play-off UniCup Classic League v League of Legends nám začalo zápasom medzi UCM a STU. Študenti z Trnavy predviedli dominantní výkon a vyhrali 2:0.

Zápas s poradovým číslom dva, EUBA Esport D a ESTUBA Bullyverse, priniesol vyrovnanú sériu, avšak v tomto bratislavskom súboji bol úspešnejší tím ESTUBA.

CS:GO

7. hrací týždeň UniCup Classic League CS:GO
7. hrací týždeň UniCup Classic League CS:GO; Zdroj: lancraft.cz

Tímy UCM boli tento týždeň naozaj pri chuti, o čom svedčí aj víťazstvo tímu UCM TEDI Bears Echo, ktorý si ľahko podaril s ESTUBA – MTF.

Menej úspešne si však viedol posledný tím z tejto univerzity, ktorým bol UCM TEDI Bears Sierra. Ten vo svojom zápase natrafil na ESTUBA Team ONE a napokon mu podľahol 2:0 na zápasy.

V streamoch tohto týždňa si budete môcť pozrieť druhá časť štvrťfinálových zápasov v CS:GO a to 10. 12. od 18:00 opäť na Twitchi UniCup.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -