Príbeh Tessy a Hardina pokračuje. Do kín dorazilo ďalšie pokračovanie romantickej drámy After: Puto

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Kiná privítali After: Puto

Štvrtá kapitola série After dnes dorazila do kín. Príbeh obľúbeného páru Tessy a Hardina pokračuje v dávke nových hádok, problémov, romantických scén a horúcich momentov. Kiná privítali najnovšie pokračovanie drámy After: Puto. Režisér Castille Landon sa opäť stretol s hercami Josephine Langford a Hero Fiennes Tiffin a spoločne sa pustili do najnovšej adaptácie knižnej predlohy od autorky menom Anna Todd.

Štvrtá kapitola

Tessa a Hardin sa ocitli na životnej križovatke a ich cesty sa rozchádzajú opačnými smermi. Navyše ich láska, ktorá sa zdala byť osudová, je plná prekážok, intríg a hádok. Hardinove nálady sú čoraz horšie a Tessa sa s nimi už nedokáže vysporiadať. Obe postavy prešli výrazným prerodom a dospeli.

After: Puto
Zdroj: Bontonfilm Slovensko

Plachá Tessa vyrástla na cieľavedomú a sebavedomú ženu a cynický nemilosrdný Hardin objavuje svoje citlivejšie a vyspelejšie ja. Majú šancu svoju lásku z minulosti opäť obnoviť a vybudovať spoločnú budúcnosť?

Čo môžete očakávať?

After: Puto začína v Londýne, kde sme sa ocitli na konci tretieho filmu. Hardin sa práve dozvedel pravdu o svojom biologickom ocovi. Teraz sa z toho musí rýchlo spamätať, aby svojej mame neprekazil svadbu. Vnútorné pocity zrady však nedokáže utíšiť, a tak sa ponára do temnoty a alkoholu. Okrem toho sa vracia ku svojmu starému životnému štýlu, ktorý je plný párty, dievčat a whiskey.

Tessa sa opäť vráti do Ameriky. Ani jej život bohužiaľ nevyzerá práve najlepšie. Ku koncu tretieho filmu sa dozvedela, že jednak nemôže mať deti a po jej návrate ju postihne ďalšia tragédia. Hardin sa spamätá a vráti sa za ňou, aby jej poskytol oporu, o ktorú však Tessa nejaví záujem. Zlomená a zmätená z vlastných pocitov si časom uvedomí, že sa musí rozhodnúť medzi dvomi veľkými možnosťami. Buď bude nasledovať svoje srdce a začne budovať život s Hardinom, alebo počúvne svoj rozum a zameria sa na vlastné šťastie.

Ako sa ich príbeh skončí? Nájdu k sebe opäť cestu, alebo sa k minulej láske už nedokážu vrátiť? Odpovede na tieto otázky vám teraz ponúkajú kiná, v ktorých si môžete pozrieť najnovšie pokračovanie zo série After: Puto.

Zdroj: bontonfilm.sk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -