Najlepších Agentov od Marvelu pravdepodobne čaká nová misia! Seriál Agents of S.H.I.E.L.D. čaká svetlá budúcnosť!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Agents of S.H.I.E.L.D. nám zbohom ešte nevravia!

Je začiatok mája a pre seriálové osudy to znamená jediné. Ukončenie svojej terajšej série a modlenie sa, aby to nebola ich posledná. Prečo? Lebo o takomto čase sa už všetci riaditelia v televízii stretávajú, aby rozhodli, ktorý seriál bude a ktorý nebude pokračovať. Všetko záleží na ohlasoch divákov a televíznemu ratingu. No a stanica Abc je povestná svojím rušením seriálov.

Od nich to už raz schytal aj Marvel so svojím seriálom Agent Carter. Ako sú teda na tom Agents of S.H.I.E.L.D., ktorí momentálne ukončujú štvrtú sériu? Ak ste prečítali nadpis tak viete, že zle nie. Ešte to síce nie je oficiálne potvrdené, no dobré zdroje nám vravia, že Coulson a jeho tím sa vráti aj ďalšiu seriálovú sezónu. To je samozrejme výborná správa, pretože tento seriál ide hore každou novou epizódou.

Dúfame teda, že agenti tu s nami budú aj dlhšie ako len ďalšiu sériu. Opäť sa totižto šuškalo, že ak budú mať agenti piatu sériu, bude to ich posledná. Ja a ako dlhoročný divák seriálu, by som si prial, aby táto situácia pravdivá nebola. Tieto obavy však necháme na inokedy, teraz sa treba radovať. Tento seriál nám má toho ešte veľa ponúknuť!

Hlavné postavy štvrtej série Agents of S.H.I.E.L.D.
Hlavné postavy štvrtej série Agents of S.H.I.E.L.D.; Zdroj: comingsoon.net

Potešila vás táto správa? Chcete, aby tu Agenti boli s nami aj dlhšie? Vaše názor nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah