Alfred Molina sa oficiálne vráti ako Doctor Octopus vo filme Spider-Man 3 s Tomom Hollandom

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najčítanejšie za 7 dní

Alfred Molina vo filme Spider-Man 3

Film Spider-Man 3, v ktorom si opäť zahrá Spider-Mana mladý herec Tom Holland, nás neprestáva prekvapovať. Dlho kolovali chýry o tom, že Alfred Molina si zopakuje rolu Doctora Octopusa práve vo filme Spider-Man 3, no oficiálne sa to potvrdilo až v týchto dňoch. V novom filme tak uvidíme ďalšieho záporáka, ktorého v inej filmovej sérii hral ten istý herec.

Pre obyčajného diváka to možno nie je zaujímavá informácia, no pre milovníkov komiksových filmov ide o veľkú vec. Alfred Molina už totižto raz hral postavu Doctora Octopusa, a to vo filme Spider-Man 2 z trilógie Sama Raimiho. Spider-Mana vtedy hral herec Tobey Maguire a Doctor Octopus sa objavil v tomto film z roku 2004 ako hlavný antagonista.

Alfred Molina vo filme Spider-Man 3
Zdroj: filmozrouti.cz

Črtá sa nám tu multiverzum?

Afred Molina by samozrejme mohol hrať aj novú verziu Doctora Octopusa, rovnako ako vo filme Spider-Man: Ďaleko od domova hral opäť J.K. Simmons postavu J. Jonah Jamesona. Je však dosť pravdepodobné, že Marvel si pre nás chystá niečo veľké, čím by mohlo byť multiverzum. Pred Alfredom Molinom bola totižto oznámená vo filme aj účasť Jamieho Foxxa.

Ten si zahral záporáka Electra vo filme The Amazing Spider-Man 2, v ktorom Spider-Mana stvárnil herec Andrew Garfield. A v novom filme Spider-Man 3 si má Electra zahrať opäť. K tomu všetkému je vo filme ešte aj známa prítomnosť postavy Doctora Strangea, ktorý má mať svoj vlastný druhý sólový film s názvom Doctor Strange In The Multiverse Of Madness.

Spider-Man 3
Zdroj: thedirect.com

Môžu to znieť ako náhody, no multiverzum je v komiksoch pomerne bežné a práve nimi sa štúdia inšpirujú. V MCU by sme sa podľa všetkého mali multiverza dočkať už v seriáli WandaVision, ktorý má premiéru v januári a sľubuje nám nezvyčajný pohľad na superhrdinský žáner. Či sa však toto multiverzum ukáže aj vo filme Spider-Man 3 nám oficiálne nepotvrdilo Marvel ani Sony.

Spider-Man 3

V každom prípade sa tohto filmu dočkáme už na ďalší rok. Ako som už spomínal, Spider-Mana si opäť zahrá Tom Holland. Ďalej sú oficiálne ohlásené návraty hercov Jacoba Batalona (Ned) a Benedicta Cumberbatcha (Doctor Strange). Zo ženského osadenstva sú zatiaľ známe iba mená herečiek Zendaye (MJ) a Marisy Tomei (Teta May).

Tom Holland Spider-Man 3
Zdroj: wegotthiscovered.com

Aj keď to štúdia ešte nepotvrdili, je naozaj dosť možné, že sa dočkáme v tomto filme práve spomínaného multiverza (ktoré sa v tomto prípade môže nazývať aj Spider-Verse). Potvrdiť si to budeme môcť asi až sami v kinách. Ak koronavírus opäť neotrasie filmovým priemyslom, film Spider-Man 3 by sme si na veľkom plátne mohli pozrieť 17. decembra 2021.

Čo vravíte na návrat Doctora Octopusa? Myslíte si, že sa nám v tomto filme črtá multiverzum? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -