Vymazané video od Sony naznačuje spojenie všetkých troch Spider-Manov a multiverzum Marvelu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Už mesiace sa po internete šíria špekulácie, že Sony plánuje vo filme Spider-Man 3 spojiť všetkých troch pavúčích mužov a vytvoriť nový hraný SpiderVerse.

Tom Holland, Tobey Maguire a Andrew Garfield, ktorých spoločné dobrodružstvo by sa rozprestieralo vo viacerých realitách? Nič nič je nemožné a Sony pravdepodobne niečo chystá, čo nám potvrdilo aj nové video, ktoré sa objavilo na oficiálnom YouTube kanáli Sony Channel Latin America.

Aké plány má Sony s filmom Spider-Man 3?

Jedinou smutnou správou je, že teaser trailer bol z YouTube „odstránený“ – správca video zaradil medzi súkromné. No vďaka kanálu Everything Always si ho môžete pozrieť nižšie aj s vysvetlením.

„Kto je tvoj obľúbený Spider-Man? Nemusíš si vyberať. V Marvel Multiverse sa môže stať čokoľvek. V Spider-Manovi 3 uvidíš pravdepodobne každého. Áno, všetkých troch Peterov Parkerov, ktorí spoločne zachraňujú svet,“ prezradil textový obsah videa.

Netreba však zabúdať, že oficiálna webová stránka Sony Channel Latinoamérica neodkazuje na svoj YouTube kanál, ale na ich overený Twitter účet. To znamená, že správy týkajúce sa potenciálneho SpiderVersu by sme zatiaľ nemali brať za oficiálne.

Spider-Man 3 Sony
Zdroj: hdqwalls.com

Doposiaľ potvrdené informácie o Spider-Manovi 3

Svojou prítomnosťou vo filme nás poteší Jamie Foxx, ktorý sa objavil vo filme The Amazing Spider-Man 2 (2014) s Andrewom Garfieldom ako komiksový záporák Electro.

Alfred Molina, ktorého si môžeme pamätať ako Doctora Octopusa z filmu Spider-Man 2 (2004) by sa mal taktiež objaviť v pripravovanom filme. Herec je momentálne v štádiu rokovaní a pevne veríme, že nám Sony už čoskoro túto informáciu potvrdí.

Vieme tiež, že Doctor Strange v podaní Benedicta Cumberbatcha konečne zaujme pozíciu Spider-Manovho mentora a jeho účasť vo filme skúmanie multiversov len potvrdzuje. Takže sa máme určite na čo tešiť a finálny výsledok nám Sony ukáže 17. decembra 2021, kedy sa Spider-Man 3 objaví v kinách.

Tešíš sa na film Spider-Man 3, v ktorom Sony pravdepodobne predstaví nový Spider-Verse? Názor na túto tému nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: la.sonychannel.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -