Morbius sa pripomína v novom medzinárodnom traileri, v ktorom vidieť krvilačnú premenu Jareda Leta

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Nový medzinárodný trailer k vysoko očakávanému filmu Morbius od štúdia Sony dorazil a obsahuje niekoľko nových záberov. V prvej polovici videa dokonca nechýba ani herec Jared Leto, po ktorého krátkom monológu sa opäť ocitneme v rozšírenom Marvel univerze.

Morbius sa pôvodne objavil v komikse The Amazing Spider-Man #101 z roku 1971. Vytvorili ho Roy Thomas a Gill Kane, ktorí z bývalého oceneného biochemika vytvorili nadľudského antihrdinu, ktorý sa už čoskoro ocitne v rovnakom svete ako Spider-Man a Venom.

Medzinárodný trailer k filmu Morbius:

O réžiu sa postaral Daniel Espinosa. V hlavných úlohách sa po boku Jareda Leta objavia herci ako Matt Smith, Adrie Arjony, Jared Harris, Al Madrigala a Tyrese Gibson.

Trailer nám na malý moment ukázal aj opätovný pohľad na Michaela Keatona, ktorý si zahral komiksového záporného hrdinu Vultura vo filme SpiderMan: Návrat domov. A to nám napovedá, že sa pomalým krokom blížime k vytúženému crossoveru komiksových postáv patriacich pod štúdio Sony.

morbius v mcu medzinárodný trailer
Zdroj: mashable.com, inverse.com

Sony buduje vlastné „MCU“ s ich charaktermi

Po konci filmu SpiderMan: Ďaleko od domova sa tajná identita Petera Parkera prevalila na svet. Teraz sa podľa všetkého schováva, zrejme aby uchránil svojich blízkych. Pravdepodobne sa ho nedočkáme až do filmu Spider-Man 3.

Predtým k nám však dorazia filmy ako Morbius a Venom 2, a pravdepodobne práve tam dostaneme nové informácie o tom, kam sa Spidey stratil. Niektoré zdroje polemizujú aj o tom, že vo filme Venom 2 si dá Tom Holland krátke cameo.

Morbius možno prepojí svety Marvel Cinematic Universe (MCU) a Sony Pictures Universe of Marvel Characters (SPUMC). Tento fakt naznačuje prítomnosť herca Michaela Keatona vo vyššie priloženom traileri. Možnosťou je aj film The Sinister Six, ktorý má hneď teraz pripravený minimálne polovicu svojho tímu. Spojiť by sa mohli zloduchovia ako Adrian Toomes/VultureMac Gargan/Scorpion a napríklad aj Morbius alebo Quentin Beck/Mysterio, ktorého smrť mohla byť len fingovanou.

Na oficiálne potvrdenie si však musíme počkať. Do tej doby si nezabudni pozrieť najnovší trailer k filmu Morbius, ktorého premiéru si konečne vychutnáme 19. marca 2021.

Páčil sa ti nový medzinárodný trailer na film Morbius, v ktorom sa objavilo niekoľko nových záberov? Názor na túto tému nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -