Alien: Covenant bude oveľa lepší ako Prometheus, povedal Fassbender!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

roku 2012 nám režisér Ridley Scott priniesol film Prometheus a všetci sme vedeli, že to je „prequel“ z nestarnúcej klasiky Alien (1979). Väčšina z nás bolo sklamaných a film sa nepripojil na pôvodný, tak ako by mal. Vyzerá to tak, že Prometheus bol len začiatok a ako bolo už oznámené, film Alien: Covenant odštartuje novú trilógiu. Výroba už dávno začala a celý štáb sa presunul do Austrálie. Ak vás zaujíma kedy budú vypustené nové zábery, herec Michael Fassbender prezradil zaujímavé detaily v novom rozhovore.

Tento víkend sa ukáže aj v kinách a to vo filme The Light between the oceans od štúdia Dreamworks. Nemohol chýbať ani rozhovor, v ktorom padli otázky aj na nový mimozemský film. Príbeh sa bude odohrávať 10 rokov po udalostiach vo filme Pormetheus. Nezmapovaný raj sa časom zmení na temný a nebezpečný svet, v ktorom bude David (Micheal Fassbender) jediný obyvateľ.

prometheus-image

Tu je to, čo v rozhovore prezradil

„Musím povedať, že Alien bude, teda… som nadšený, že ho uvidím a všetci hovoria, že to je film, ktorí musíte a chcete vidieť. Je oveľa desivejší ako Prometheus, ale ponecháva ten rovnaký rozsah ako Prometheus. Takže to bude také krásne stretnutie týchto dvoch filmov. Som naozaj nadšený, bude to naozaj strašidelné, na jednotku. A znovu, s masívnym rozsahom Prometheusa… Áno, vieme, že keď sa raz lopta spustí, začne valcovať všetko okolo. A verím, že do kín tento film prinesie mrazivú atmosféru.“

alien-covenant

Do hereckého osadenstva sa pridá aj herečka Noomi Rapace, ktorá si opäť zahrá Elizabeth Shaw, jediný človek, ktorý prežil expedíciu Prometheus. Zo začiatku nebolo jasné, či sa vráti, no týždňové natáčanie v Austrálii nám potvrdil jej návrat. Pred výrobou to nebolo isté, ale už vieme, že sa ukáže v „pokračovaní“ Alien: Covenant. Je zatiaľ otázne, či si zahrá malú alebo veľkú rolu, ale celá výroba je v procese úprav a na viac informácii si ešte budeme musieť počkať.

tumblr_majusyB0sS1rzx3rlo6_1280

Vo filme nebude chýbať ani Katherine Waterston a Danny McBride. K ním sa pridajú herci Demian Bichir a Jussie Smollett. Doplní ich ženské trio- Amy Seimetz, Carmen Ejogo a Callie Henandez. Kormidlu bude veliť Ridley Scott zo scenáru od Jacka Peglena, Micheale Greena a Johna Logana.

Pod zástierkou štúdia 20th Century Fox je film naplánovaný začať svoju výpravu v kinách už 7.augusta 2017. Zostaňte s nami naladení pre viac informácií a pripravte sa, pretože Alien sa už pomaličky blíži!

 

  

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -