Will Smith a Tom Holland spolu v jednom filme? Špionážny animák Spies In Disguise už pozná aj svoju premiéru!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdia Fox Animation, Chermin Entertainmant a Blue Sky oznámili svetu svoj nový, vskutku zaujímavý projekt. Jedná sa o animovaný film s názvom Spies In Disguise, v ktorom si „zahrajúWill Smith a Tom Holland. Tí požičajú svoj hlas hlavným postavám, Lanceovi a Walterovi. Pozitívnou správou je, že sa do sveta dostali prvé fotografie, kde si tieto dve animované postavy môžeme všimnúť. Nezdá sa Vám na nich niečo povedomé?

Spies In Disguise bude príjemná animovaná komédia, ktorá sa vyskytuje vo svete medzinárodnej špionáže. V tomto svete sa nachádza aj Lance Sterling, ktorý je jedným z najlepších agentov vôbec. Chladný, očarujúci a kvalifikovaný. Jednoducho, vždy pripravený ochrániť svet pred nebezpečenstvom. A v tom sa na scénu dostáva Walter, ktorý je presným opakom Lancea. Síce je skvelým mozgom každej misie, ale čo sa týka fyzickej činnosti, jeho znalosti sú nulové. Jednoducho perfektné duo, ktoré sa dopĺňa vo všetkých smeroch. Teda, aspoň sa o to snažia. Ich spolupráca je zo začiatku veľmi nemotorná a tak vystavujú nevinných ľudí do veľkej hrozby.

Lance Sterling – Nepripomína Vám to niekoho? Zdroj: movieweb

Neznáme mená, ktoré majú veľa skúseností

Režisérmi tohto diela sú Nick Bruno a Troy Quane. Tento projekt bol založený podľa Pigeon: Impossible, ktorý je krátkometrážnym animovaným filmom z produkcie Lucasa Martella. Pre vyššie menovaných pánov to bude režijný debut, avšak v „animovanom svete“ sa pohybujú už niekoľko rokov. Nick Bruno svoje začiatky vybudoval už v roku 2006 pri všetkými známej Dobe Ľadovej. Pracoval aj na pokračovaniach a taktiež svoje znalosti ukázal v animovanom filme Rio. Troy Quano tiež začínal ako obyčajný animátor na filmoch ako Agent Biela krvinka, Osem bláznivých nocí, Titan A.E., 101 dalmatíncov, Zvedavý George a Divočina. Taktiež pracoval ako vedľajší režisér pri filmoch Enchanted, 9, Arthur Christmas, Hotel Transylvánia a iné.

Walter – Tom Holland v animovanej podobe; zdroj: movieweb.com

Obaja majú na svojom konte nejaký ten „úspech“ a preto veríme, že ich pripravovaný projekt sa taktiež zaradí do tejto kategórie. Na takéto zistenie si budeme však ešte musieť počkať. Deň premiéry bol oficiálne stanovený na 9. januára 2018, kedy sa film postaví do cesty očakávanému pokračovaniu filmu Rozpoltený.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -