Animátor z Disney premenil hip-hopové legendy na animované postavičky

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Určite sa zhodneme na tom, že čo sa animácie týka, tak štúdio Disney je už dlhé roky na vrchole kinematografie. Ich filmy dbajú aj na tie najmenšie detaily a práve kúzelná animácia je jedným z najväčších dôvodov, prečo ich tak milujeme. Najväčším snom veľkých animátorov a dizajnérov je pracovať práve pre nich, pričom Disney zamestnáva len tých najlepších z najlepších.

V aktuálnej situácii sa kvôli celosvetovej pandémii musela veľká väčšina najlepších animátorov sveta presunúť z kancelárii domov a nemôžu tak pracovať v plnom nasadení. To však neznamená, že nemôžu upustiť uzdu svojej kreativite. Chápe to aj animátor Alex Alvarado, ktorý pred myšiakom pracoval pre filmové štúdio Laika.

Disney hip-hop
Zdroj: twitter.com

Hip-hopové legendy ako Disney postavičky

Ten zdieľa svoje unikátne animované tvorby na svoj ArtStation profil, kde nájdete napríklad jeho animované verzie Hadesa, Scara, Elsy alebo Moany. V minulosti taktiež vytvoril úžasnú animovanú verziu basketbalistu LeBrona Jamesa. Najviac pozornosti mu však za posledné mesiace priniesli hip-hopové legendy, ktoré premenil na animované postavičky.

Jeho prvou transformáciou bol kalifornský raper Kendrick Lamar, ktorý má na sebe namiesto ikonického „DAMN.“ merchu cenzurovanú verziu „dang.„. Ďalej pokračoval vlastnými verziami ikonických raperov Snoop Dogg, Ice Cube a Tupac, ktorí vyzerajú ako vystrihnutí z Disney rozprávky. Jeho animácie sa na internete ihneď stali populárnymi.

Jeden používateľ sociálnej siete Twitter zdieľal tieto animácie a nezabudol označiť Snoop Dogga, Ice Cubea a Kendricka. Známy herec a raper Ice Cube (21 Jump Street, Straight Outta Compton) na tento tweet ihneď reagoval s veľkým obdivom. Jeho reakcia na tento príspevok len za dva dni získala viac ako 110 tisíc srdiečok a cez 16 tisíc zdieľaní.

Animované postavičky si tak našli fanúšikov po celom svete a mnohí dúfajú, že by sa napríklad Netflix mohol chytiť seriálovej verzie o americkom hip-hope s animáciou od Alexa Alvarada. Veríme, že po takomto úspechu bude animátor pokračovať s ďalšími transformáciami, medzi ktorými by sa mohol nachádzať The Notorious B.I.G. alebo Kanye West.

Čo hovoríte na vyššie priložené animácie? Pozreli by ste si taký seriál na Netflixe? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -