Netflix odhalil prvý pohľad na nové anime Altered Carbon: Resleeved, v ktorom bude smrť novým začiatkom

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Pripravované anime Altered Carbon: Resleeved nás láka prvými zábermi priamo zo seriálu. Okrem toho nám Netflix prezradil aj oficiálny dátum premiéry, ktorý tvorcovia stanovili na 19. marca 2020.

Animovaný Altered Carbon je zasadený do toho istého vesmíru, aký sme mohli zažiť aj v hranom seriáli. Preskúmame však nové prvky a tvorcovia nám ukážu tajné zákutia ich úžasného cyberpunk sveta. Okrem toho, smrť bude v seriáli už len minulosťou, pretože po novom dokážu ľudia preniesť svoje vedomie do nového tela.

Altered Carbon: Resleeved
Zdroj: netflix.com

Ako vyzerá animovaný seriál Altered Carbon: Resleeved?

Seriál je založený na knižnej predlohe sci-fi románu s rovnakým názvom, ktorý napísal spisovateľ Richard K. Morgan. Druhá séria hraného seriálu je naplánovaná vrátiť sa 27. februára 2020, ale už teraz vieme, že si tvorcovia dali na svojom výtvore záležať. O necelý mesiac na to sa dočkáme aj animovanej adaptácie, v ktorej budeme objavovať „nesmrteľnosť“.

Netflix a jeho kreatívny tím ľudí sa snažia vesmír Altered Carbon stále rozširovať, čomu sa nemôžeme nijak čudovať. Slovíčko cyberpunk sa stalo v dnešnej dobe vysoko obľúbeným a vďaka tomu môžeme sledovať rozvoj fascinujúceho sveta plného moderných technológií.

Altered Carbon: Resleeved
Zdroj: netflix.com

Nadchádzajúci seriál pochádza zo štúdia Anima a scenár napísal Dai Sato, ktorý už v minulosti pracoval na niekoľkých úspešných anime. Medzi jeho najznámejšiu tvorbu môžeme zaradiť napríklad anime Cowboy Bebop z roku 1998 alebo Ghost in the Shell: Stand Alone Complex z roku 2005.

Dáte šancu hranému seriálu alebo anime Altered Carbon?

Pripravovaných 8 častí hraného seriálu vyrobila spoločnosť Skydance Television a väčšina pôvodného výrobného tímu sa vráti na svoju pozíciu. Altered Carbon je príbeh plný vrážd, lásky a sexu v ďalekej budúcnosti. Aspoň takto ho popísal tvorca románu, ktorý knihu vydal v roku 2002.

Altered Carbon: Resleeved
Zdroj: netflix.com

Od toho momentu sa z knižnej predlohy stal seriál, a my si ho budeme môcť opäť pozrieť na Netflixe už čoskoro. Aby toho nebolo málo, divákov určite poteší aj animovaná adaptácia, ktorá dorazí len o niekoľko týždňov neskôr.

Zaujímate sa o tento futuristický seriál, či už sa jedná o hranú alebo animovanú verziu? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentárov. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -