Annabelle sa vracia domov. Tretí film dostal oficiálny názov a teaser!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Určite sa zhodneme na tom, že filmové univerzum The Conjuring je to najlepšie, čo nám hororový žáner v 21. storočí priniesol. Série V zajatí démonov, Annabelle a Mníška sú neuveriteľne úspešné, či už po kritickej alebo finančnej stránke. Práve preto sa už toto leto dočkáme ukončenia trilógie o vražednej bábike Annabelle, ktorá sa do kín vráti už 27. júna 2019.

O naozaj zaujímavom príbehu sme sa dopočuli už pred nejakým časom, no oficiálny názov filmu nás v tom úplne utvrdil. Ten prišiel spolu s krátkym teaserom, ktorý okrem názvu a dátumu premiéry neukázal vôbec nič. Ale ako sa hovorí, aj málo je viac ako nič.

Zdroj: flickreel.com

Annabelle sa vracia domov!

Oficiálny názov teda znie Annabelle Comes Home, čo by sa dalo voľne preložiť ako „Annabelle sa vracia domov“ alebo „Annabelle: Návrat domov„. Zatiaľ nevieme, pod akým prekladom príde film do slovenských kín. Ako teda príbeh súvisí s týmto názvom? Tretí film v sérii sa tentokrát nebude odohrávať v minulosti, ale priamo po tom, čo si Ed a Lorraine Warrenovci odniesli vražednú bábiku do ich domáceho múzea.

Dôležitými postavami by teda mali byť naši obľúbení manželia z „V zajatí démonov“, ktorých stvárňujú Patrick Wilson a Vera Farmiga. Úplne hlavnou postavou však bude ich dcérka Judy, ktorú stvárňuje mladá McKenna Grace (Captain Marvel, The Haunting of Hill House).

Vo filmoch „V zajatí démonov“ a „V zajatí démonov 2“ si túto postavu zahrala Sterling Jerins, no producenti sa zhodli v tom, že na hlavnú úlohu ešte nie je pripravená. Annabelle bude terorizovať práve mladú Judy a pomôžu jej s tým aj ostatné nadprirodzené a démonické predmety, ktoré sa v ich múzeu nachádzajú.

O réžiu a scenár sa postaral Gary Dauberman, ktorý pracoval na filmoch ako Mníška, To, To: Kapitola dva, Annabelle, Annabelle: Stvorenie zla či Kliatba kvíliacej ženy.

My sa na trojku neuveriteľne tešíme a určite sa uvidíme v kine!

Zdroj: cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -