Druhý trailer na film Assassin’s Creed pripomína, že sa máme naozaj na čo tešiť!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Na film Assassin’s Creed sa tešíme už nejakú tú dobu. Videli sme prvý trailer, plno fotiek, už naozaj čakáme na tak dlho sľubovanú premiéru. Pred ňou sa však film chce ešte trošku ukázať, a tak sa do éteru dostal druhý trailer. Pozrite si ho sami, a potom si môžeme povedať niečo viac.

Druhý trailer na film Assassin’s Creed nesklamal

Druhý trailer ukázal plno nových scén z filmu, a tak Nás na neho naozaj nabažil. Michael Fassbender ukazuje úžasné choreografie bojov, a do role assassina sa naozaj hodí. Čo by som však traileru vytkol, je hudba. Rovnako ako u prvého traileru, do atmosféry série Assassin’s Creed sa vôbec nehodí. Nič však nemôže byť dokonalé.

Už z trailerov vidíme, že film nejde zrovna svojou hernou cestou. Neuvidíme Altaira, Ezia ani Connora, predstaví sa Nám teda úplne nová postava. Ako môžete vidieť, v minulosti nestrávime ani toľko času, koľko si môžete myslieť. Film sa bude zväčša zameriavať na prítomnosť. Hlavným faktom však je, že tento film konečne uvidíme. Tento rok nevyšla žiadna Assassin’s Creed hra, a tak to Ubisoft skúša filmovou cestou.

Assassin’s Creed

O čom bude tento film, a kto bude hlavnou postavou?

Dej bude o postave menom Callum Lynch (Michael Fassbender), ktorému sa spoločnosť Abstergo trochu pohrabe v minulosti. Jeho predkom bol assassin Aguillar, a pomocou prístroja menom Animus sa dostane do jeho kože. Tak sa zrazu ocitne v španielskej inkvizícii v 15. storočí. Tam bude okrem svojich nepriateľov bojovať aj proti úspechu filmu Warcraft, pričom má už túto bitku aj skoro vyhranú.

Tento film bude tohto roku už druhou hernou adaptáciou, prvou bol Warcraft, ktorý vo svete pohorel. Dúfajme, že sa Assassin’s Creed vydá inou cestou, rovnako dobrou ako jeho trailery. Predsa len, čakací rad na herné spracovania je teraz naozaj dlhý. Svoju slávu chce nový Tomb Raider s Alicou Vikander, The Division s Jessicou Chestain, Uncharted film, po novom teraz aj Gears of War a Firewatch film.

Assassin’s Creed

Tak čo, tešíte sa na prvé filmové spracovanie príbehu o asasínoch? My určite áno!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -