Charlize Theron chce crossover s Johnom Wickom. Spojí sa Atomic Blonde s ikonickým zabijakom?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Crossover dvoch akčných filmov Atomic Blonde a John Wick sa môže stať realitou, a Charlize Theron čaká už len na jeden telefonát. Herečka okúsila postavu Lorraine Broughtonovej ešte v roku 2017 a bola by veľmi rada, ak by sa režisér David Leitch chopil nového príbehu.

Takúto informáciu nám prezradila nedávno počas propagácie jej najnovšieho filmu The Old Guard od Netflixu a v rozhovore padla otázka aj na možný crossover s Keanu Reevesom.

Zdroj: vox.com

Atomic Blonde a John Wick v jednom celku?

Ak by nastal takýto scenár, určite by sa potešil nejeden fanúšik. Spojiť dvoch špičkových zabijakov znie predsa len ako niečo výnimočné a Charlize Theron zdieľa rovnaký názor:

„Pozri, hneď ako mi zavolajú, budem tam. Stačí mi zavolať, povedať kde, kedy a ja sa ukážem. Keanu je jedným z mojich najobľúbenejších ľudí na celom svete. Rešpektujem ho, obdivujem ho a som tak vďačná, že som s ním mohla natočiť dva filmy. Obaja sme sa ocitli v tejto novej etape našej kariéry. veľa z filmu Atomic blonde ovplyvnil práve John Wick. Ak by sme vedeli priniesť tieto dve postavy, aby sa stretli v rovnakej časovej osi, ktorá dáva zmysel, idem do toho.“ 

zdroj: comingsoon.net

Možný crossover nepopiera ani režisér David Leitch

Určite sa všetci zhodneme, že kariéra Keanu Reevesa a Charlize Theron v posledných rokoch ožila, pričom sa obaja ocitli vo svete plnom akcie. Pri oboch hercoch však vždy stál David Leitch, ktorý režíroval prvého Johna Wicka a o tri roky na to bol na čele filmu Atomic Blonde. Leitch sa tiež ku crossoveru vyjadril a jeho slová znejú pozitívne. Je totiž ochotný preskúmať možné spôsoby, ako prepojiť dva rozdielne svety a urobiť z toho celovečerný film.

Možným problémom bude časová os, ktorá je veľmi rozdielna. Atomic Blond sa odohráva v roku 1989, zatiaľ čo franšíza Johna Wicka je zasadená do prítomnosti. Ak sa však tvorcom podarí „zakryť“ túto 25 ročnú medzeru, poriadny balík peňazí je garantovaný.

Akčná séria filmov Johna Wicka si do dnešných dní zarobila krásnych 573 miliónov dolárov, pričom každá jedna splátka vždy prekonala svojho predchodcu. Atomic Blonde na tom je o niečo horšie, ale stále sa môže pochváliť zárobkom 98 miliónov dolárov. Ako teda môžete vidieť, tieto dva akčné celky si už v Hollywoode vybudovali meno. No či ich niekedy uvidíme v jednom filme je stále otázne.

Chceli by ste vidieť filmy Atomic Blonde a John Wick v jednom projekte? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -