Takto sa to robí. Netflix novým trailerom na Avatara všetkým vytrel zrak

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na hraný seriál Avatar

„…všetko sa zmenilo, keď zaútočil Národ ohňa“. Notoricky známe slová pre každého fanúšika obľúbeného seriálu z dielne Nickelodeonu. Tiež ide o moment, ktorým hneď po ikonickej kométe Netflix otvára svoj trailer na seriál Avatar: Posledný vládca vetra. Streamovacia služba pracuje na jeho hranej adaptácii a čerstvom traileri vynikajúco vystihuje všetku podstatu a emócie z milovanej predlohy.

Seriálová novinka Netflixu divákov zavedie na kontinent, v ktorom žili štyri národy v harmónii. Ochraňoval ich povestný strážca známy ako Avatar, ktorý dokázal ovládať štyri elementy – oheň, zem, vzduch aj vodu. Teraz však na 100 rokov zmenil a prevahu získal krutý Fire Lord Ozai, ktorého si tu zahrá Daniel Dae Kim (práve on nahovára úvodné slová z ukážky).

Národ ohňa môže zastaviť jediný hrdina

V traileri vidíme aj iných členov tohto národa, samozrejme nemôže chýbať jeho syn, princ Zuko (Dallas Liu), ktorý je posadnutý nájdením Avatara. Na cestách ho sprevádza jeho strýko Iroh (ten je autenticky stvárnený Paul Sun-Hyungom, ktorý ho daboval aj v animáku). Krátky pohľad dostávame aj na princeznú Azulu (Elizabeth Yu).

Severný kmeň Vody však ponúkne cestu k spáse. Dvaja súrodenci Katara (Kiawentiio) a Sokka (Ian Ousley) nájdu v lade zamrznutého Aanga (Gordon Comier). Práve on bol učencom z krajiny veterných nomádov, ktorý sa mal stať novým avatarom. Posledný vládca vetra sa musí naučiť zvládať ovládať elementy a zastaviť Národ ohňa.

If Avatar Netflix can do it….
byu/davidpain1985 inOnePieceLiveAction

Cenní spojenci, aj z nápaditej zvieracej ríše

Našťastie však okrem rád nepriateľov, medzi ktorými bude aj nezastaviteľný veliteľ Zhao (Ken Leung), stretáva aj cenných spojencov. Môžeme vidieť bojovníčky Kyoshi, ktorých príslušníčka Suki (Maria Zhang) bude sprevádzať hrdinov na ich ceste.

Chýbať nesmú ani mýtický lietajúci bizón Appa a okrídlený lemur Momo. Áno, ríša zvierat zo sveta Avatar je veľmi kreatívna a rozmanitá (jednoznačne čakáme ukázanie korytnačích kačičiek). Tvorca seriálu Albert Kim si jednoznačne dal záležať na tom, aby aj dlhoročným fanúšikom doručil kvalitné spracovanie. Jeho svedkami budeme môcť byť už  22. februára 2024.

Ako sa vám páčil trailer na hranú verziu seriálu Avatar: Posledný vládca vetra? Patríte medzi fanúšikov animáku? Nadchla vás presnosť prevedení? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -