Čo sa udeje po konci – Sú v Avengers: Endgame potitulkové scény?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

V tomto článku sa nedozviete žiadne spoilery – toho sa báť nemusíte. V najbližších dňoch vás budeme o tom, že text obsahuje informácie z filmu, informovať na začiatku článku. Nestane sa vám teda, že by ste sa dozvedeli niečo, čo ste vedieť nechceli. Ako minulý rok, aj tentokrát Thanos vyžaduje vaše ticho… Pokiaľ ste však na tento článok aj tak klikli, chcete vedieť, či sú v Avengers: Endgame potitulkové scény! Tak čo, oplatí sa po skončení filmu ostať sedieť?

Sú v Avengers: Endgame potitulkové scény?

My už máme premiéru Avengers: Endgame za sebou a jedno vám povedať musím: wow.

Počas rokov sme si pri marvelovkách zvykli, že titulky ešte neznamenajú koniec, preto sme nič iné nečakali ani pri najväčšej z nich. Aj samotné potitulkové scény sa ale niesli v duchu celého filmu – tým, že nás absolútne šokovali. Dámy a páni, Marvel nás opäť nachytal…

Avengers: Endgame totiž nemá žiadne potitulkové scény! Áno, čítate správne. Jeden z najväčších filmov histórie a pravdepodobne najočakávanejší záver ságy v histórii kinematografie skončí bez toho, aby sme dostali ochutnávku budúcnosti MCU. Dokonca sa nedočkáte ani žiadnej krátkej vtipnej scény. Koniec filmu je preto ozajstný koniec. Prečo je to teda dobrá vec?

ako skončí avengers: endgame
Zdroj: popsugar.com, uhdpaper.com

Na novinke leží veľké bremeno. Úlohou 22. filmu Marvel Cinematic Universe je uzatvoriť dlhoročnú cestu, počas ktorej sme spoznali a obľúbili si desiatky postáv. Je preto jasné, že musí byť prekvapivý, no a absencia potitulkových scén nás poriadne šokovala. Rozhodnutie nechať divákov rozmýšľať nad tým, čo bude nasledovať, hraje do karát budúcnosti Marvelu. Nasledujúce týždne sa totižto nebudeme vedieť dočkať nadchádzajúceho Spider-Mana, ktorý ukončí tretiu fázu. Zároveň však pridáva Endgame na dôležitosti.

Aj keď nás teda absencia potitulkových scén sklamala, nemôžeme tvrdiť, že nás naštvala. Samozrejme, radi by sme videli čoby len najmenší detail či náznak príchodu nejakej ďalšej postavy. Koniec koncov nám to ale nemá prečo vadiť. Stará kapitola je za nami, teraz prichádza tá nová – a my teraz máme priestor a čas sa na ňu pripraviť.

Pokiaľ sa s ostatnými chcete porozprávať o udalostiach filmu, neváhajte a pripojte sa do našej SPOILEROVEJ DISKUSIE!

trailer na avengers: endgame
Zdroj: YouTube/Marvel Entertainment

Kedy sa na Avengers: Endgame chystáte vy? Ste sklamaní, že nás Marvel „pripravil“ o potitulkové scény? Napíšte nám do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -