Hraná Batgirl si našla svoju predstaviteľku. Stvárni ju latino speváčka a herečka z filmu Život v Heights

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Štúdio Warner Bros. si očividne obľúbilo obsadzovať hispánske a latinsko-americké herečky do svojich ženských úloh. Tým narážame na filmovú Supergirl, ktorú v snímke The Flash (2022) stvárni kolumbijská herečka Sasha Calle. Najnovšie sme spoznali predstaviteľku hranej Batgirl, ktorá dostane sólový film na streamovacej službe HBO Max. Vo finálnom výbere do úlohy sa nachádzali aj Isabela Moner, Zoey Deutch a Haley Lu Richardson.

Leslie Grace bola obsadená do úlohy Batgirl

Maskovanú bojovníčku nakoniec stvárni speváčka, skladateľka a herečka dominikánskeho pôvodu Leslie Grace. Na jej konte nechýbajú tri nominácie na cenu Latin Grammy. 26-ročná herečka mala veľký herecký debut v muzikáli Život v Heights, v ktorom stvárnila Ninu Rosario. Svoje herecké kvality tak dokázala nielen divákom, ale hlavne štúdiu Warner Bros. Server Deadline informuje, že jej výkon v tomto filme viac-menej zaručil úlohu. Po samom konkurze malo byť hneď rozhodnuté a tak je Leslie Grace našou novou Batgirl.

Leslie Grace
Zdroj: wegow.com

O príbehu toho zatiaľ veľa nevieme, no film sa zameria na najznámejšiu verziu postavy – Barbaru Gordon. Jej plášť totiž nosili aj Bette Kane či Cassandra Cain. To znamená, že Batgirl bude dcérou policajného komisára Jima Gordona, ktorý zatiaľ obsadený nebol. V Justice League ho naposledy hral J.K. Simmons, zatiaľ čo budúci rok ho stvárni Jeffrey Wright vo filme The Batman.

Čo sa kreatívneho tímu týka, réžie sa chytí duo Adil El Arbi a Bilall Fallah. Práve táto dvojica nám minulý rok priniesla skvelé pokračovanie Bad Boys navždy. O scenár sa postará Cristina Hodson (Bumblebee, Birds of Prey, The Flash). Dátum vydania zatiaľ nepoznáme, avšak nakrúcanie by malo odštartovať už niekedy v novembri. Debutovať bude exkluzívne na HBO Max, takže pôjde o prvý veľký DC film, ktorý sa nedostane do kín.

Na svoje obsadenie už reagovala aj sama Leslie Grace. Vo svojom tweete popísala ako moc sa teší, že môže stvárniť Barbaru Gordon. Tiež ďakuje DC a sľubuje, že do svojej úlohy dá všetko.

Videli ste výkon Leslie Grace vo filme Život v Heights a tešíte sa na jej vlastný film? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: polygon.com, deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -