Vyšportované sexy telá v nostalgickom spomalenom zábere: Pozrite si nové Baywatch promo!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Jeden z najhlúpejších filmov (v dobrom slova zmysle), na ktorý sa môžeme tešiť už budúci mesiac je bezpochyby Baywatch. V obrovskom remake ikonického seriálu z 90. rokov si zahrá Dwayne Johnson The Rock, Zac Effron, Priyanka Chopra, Alexandra Daddario a ďalší. Už teraz je každému jasné, že pôjde o veľmi úspešnú šialenú komédiu, akoby stvorenú pre letnú sezónu. V našich kinách sa na film pozrieme už 18. mája.

Jeden z najpríťažlivejších stránok filmu je práve humor, ktorý si robí srandu sám zo seba. Z trailerov a plagátov už napríklad vieme, že sa dočkáme aj zopár vtipov na nostalgický spomalený záber postáv, ktoré bežia po pláži. Výnimkou nie je ani najnovšie Baywatch promo!

Pripomienku, že sa pobrežnej hliadke máte pozerať do očí, nie na prsia si pozrite tu:

Čo promo vraví?

Nová upútavka nám dáva najavo hneď zopár vecí. Prvou z nich je fakt, že vo filme sa pozrieme na naozaj veľký počet krásnych žien v bikinách. Nemôžeme ich však podceňovať. To, že nie sú múdre neznamená, že sa s nimi môžete zahrávať. O čom nám hovorí aj zameranie na trénovanie nových ženských regrút. Ak vám to doteraz teda ešte nebolo jasné rovnako, ako Zacovi Effronovi, aj vy sa na konci proma dočkáte pripomienky, že atraktívnym strážkyniam je treba sa pozerať výhradne iba do očí.

Čo si o filme zatiaľ myslíte vy? Už teraz je jasné, že sa vôbec nebojí robiť si posmešky zo samého seba a aj z originálneho seriálu. Mohlo by to však podľa vás mať negatívny vplyv na starý dobrý príbeh?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -