Sony to so svojimi Spider-Man záporákmi myslí vážne! Film o Black Cat a Silver Sable dostáva dátum, názov a režiséra!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Spider-Manove záporáčky Black Cat a Silver Sable dostali dátum premiéry, meno režiséra a oficiálny názov!

Novozaložený filmový vesmír sa teda oficiálne začína rozpínať. Štúdio Sony ide naplno využiť svoju dohodu s Marvel Cinematic Universe. No a síce ich filmy nikdy nebudú zmienené v spomínanom univerze, stále budú existovať v jednej realite. Je to teda trochu ťažké pochopiť, keďže nikto presne nevie, čo daná dohoda obsahuje, no bude určite zaujímavé sledovať, ako sa všetko vyvinie. Sony totižto dnes oznámilo oficiálny dátum premiéry pre ich druhý film so Spider-Man záporákmi.

Ide pochopiteľne o Black Cat a Silver Sable, o ktorých sme vedeli už predtým. Hneď teda, ako sa Venom o rok pobije s Carnaegom, 18. februára 2019 dostanú šancu Spider-Manove baby. No a dátum nie je to jediné, čo Sony pri tomto projekte ohlásilo. Z nemenovaného projektu o Black Cat a Silver Sable sa teda oficiálne stáva film s jednoduchým názvom Silver and Black. No a dokonca poznáme už aj meno režiséra, teda, v tomto prípade režisérky.

Black Cat a Silver Sable vo svojich komiksových podobách
Black Cat a Silver Sable vo svojich komiksových podobách; Zdroj: ign.com

Jej meno je Gina Prince-Bythewood , no a tak ako Venom, ktorého si zrežíruje Ruben Fleischer, nie je až taká známa. Bythewood má na konte zatiaľ iba pár romantických komédií, z toho 2 sú hodnotené veľmi pozitívne. Určite je teda dobre, že Sony dáva priestor menej známym režisérom, rovnako ako to robí Marvel. Čo sa týka ale filmu Silver and Black, nevieme o ňom už nič. Čoskoro by však štúdio malo ohlásiť casting do filmu. Pravdepodobne ale až za pár mesiacov. Osobne mám teda stále problém s týmto vlastným Sony Universom, keďže to znamená, že okrem Venoma v MCU sme teraz prišli aj o takú veľkú postavu ako Black Cat. Dúfame ale, že im Sony pár dobrých záporákov nechá.

Aký je váš názor na vlastný Sony’s Marvel Verse? Čo vravíte na film Black and Silver? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -