K hereckému obsadeniu populárneho seriálu 13 dôvodov prečo sa pridávajú ďalšie známe hviezdy!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Hannah Bakerová. Meno postavy, ktoré v tomto príbehu zohráva kľúčovú rolu. Paradoxom je, že k tej sa dostáva až po svojej smrti a zanecháva za sebou zmätených kamarátov, či rodinu. Veď predsa, nezdalo sa, že by mala nejaký problém, či dôvod sa zabiť. Tak prečo to urobila? Ona ten dôvod však mala, dokonca hneď niekoľko.

13 nahrávok, 12 ľudí a 13 dôvodov prečo. Spolu s Hannah nás príbehom sprevádza Clay Jensen, chlapec, ktorý tým stratil nie len kamarátku, ale aj dievča, ktoré ľúbil. Bodkou za tým všetkým pre neho je, keď sa mu objaví pred dverami tajomný balíček a v ňom 7 nahrávok s 13 príbehmi. Spolu s mapou a “starožitným” walkmanom sa vydáva po stopách, ktoré Hannah zanechala a dozvedá sa pravdu o tom, ako nepatrné kroky ľudí okolo nej zapríčinili jej smrť. Už vie kto, aj prečo, no na svoje meno si ešte počká. Jedno je však isté. Ak je na páske, znamená to, že aj on je dôvodomDôvodom, prečo je Hannah Baker mŕtva.

K druhej sérii sa pridávajú nové postavy a známe tváre

Vďaka portálu Deadline sa dozvedáme o štyroch nových postavách, ktoré sa pripoja ku druhej sérii seriálu 13 dôvodov prečo. Vďaka tomu máme lepšiu predstavu o tom, na koho príbehy sa pozrieme detailnejšie v nasledujúcich častiach. Herci Jake Weber (Medium) a Brenda Strong (Supergirl) už podpísali kontrakt a je potvrdené, že si zahrajú postavy Barryho a Nory Walkerovcov; rodičov násilníka Brycea (Justin Prentice). Ich postavy by mali byť v príbehu hlboko zakorenené – sú rešpektovaní členia komunity. Medzi ďalšie nové tváre patria Maredith Monroe, ktorá si zahrá Alexovu matku Carolyn, a R.J. Brown, ktorý si zahrá Tonyho trénera Caleba.

S vysokým presvedčením a takmer stopercentnou istotou môžeme povedať, čo nové postavy prinesú príbehu. Napríklad príchod Bryceových rodičov pravdepodobne znamená, že nesympatická postava si bude musieť konečne vziať zodpovednosť za svoje činy. Alexova mama sa zasa bude zaoberať pokusom o samovraždu jej syna. Na odľahčenie sa zasa ukáže Caleb s nejakým vtipom – táto postava bolo totižto opísaná ako „človek s hrejivým úsmevom a príjemným zmyslom pre humor“.

Sledovali ste prvú sériu populárneho seriálu 13 Reasons Why? Čo si myslíte o príchode nových postáv, ktoré pohnú príbehom a hercoch, ktorí ich stvárnia? Aby sme sa o ich výkone presvedčili na vlastné oči, budeme si musieť počkať do bližšie nešpecifikovaného roku 2018.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -